sonbahar-cicegi-igne-oyasi

SONBAHAR ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri içinden Çok zarif,kibar ve Kolay İğne Oyası Örneği Sonbahar Çiçekleri İğne Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı.

Modelin neresinden bakarsam bakayım çok ama çok beğendim. Hiç göz yormayan Basit görünen ama Çok şık ve Zarif İğne Oyası Modeli olan bu örnek ta Çeyizlik İğne Oyalı Yazmalar için yerinde bir model.

igne-oyasi-yazma-modeli-sonbahar-cicegi
igne-oyasi-yazma-modeli-sonbahar-cicegi

Modele Önce Zürafa sonra Dağ Oya Tekniği ve en son Çiçekler yapılarak Oya tamamlanıyor. Anlatımı izlediğiniz de hemen yapmaya başlayabileceğiniz çok kolay bir örnek.

sonbahar-cicekleri-igne-oyasi
sonbahar-cicekleri-igne-oyasi
igne-oyasi-sonbahar-cicekleri
igne-oyasi-sonbahar-cicekleri

Dün Tığla Ay Yıldız Oyası ve Ay Yıldız İğne Oyası modelleri olan 2 tane Oya Anlatımı için Ay Yıldızlı Oyalar bölümüne baktığınızda çok şık Asker Uğurlama,Kına gecesi,sünnet ve düğünler de kullanılan Model burada.

kolay-igne-modeli-sonbahar-cicegi
kolay-igne-modeli-sonbahar-cicegi

Az önce bu Yılın Moda Örgüleri olan Ekose Örgü Tekniği ve yapılışı ile ilgili çok detaylı Ekose Örgü Yapımı videosunu burada paylaştım.
Sonbahar Çiçeği İğne Oyası Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “SONBAHAR ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir