EKOSE İPLE EKOSE ÖRGÜ YAPIMI
ekose-orgu-orme

EKOSE İPLE EKOSE ÖRGÜ YAPIMI


Ekose Örgü Modelleri ve Yapılışları için Türkçe Videolu Ekose İple Nasıl Örgü yapılır? Ekose ipten neler örülür? Ekose Örgü Tekniği ve yapım aşamaları için buyrun.

Öncelikle Örgü Sezonu başladı,başlayacak derken Artık havaların iyice soğumasına çok az kaldı. Örgü Hazırlıkları için Güzel Örgü Örnekleri arayan hanımlara bu yılın Moda Örgüleri arasında olan Örgü Ekose Örme Yöntemi hakkında Uzmanından detaylı açıklamalı bir Video ile başlamak istiyorum.

Sevgili Sevil hanım kanalında biz Örgü Seven hanımlar için tekrar Yeni Örgü Videoları başladığının müjdesini sizlere de vermek istedim.

ekose-orgu-teknigi
ekose-orgu-teknigi

Sevil hanım bu güzel Uzun Ekose Atkı Modeli için neler kullanmış? hangi malzemeler gerekli onları öğrenelim.İp olarak Himalaya Everyday Ekose (Plaid)-Renk No: 241-02 Her Yumak 200 gr (330 mt) ipten oluşuyor.Tığ olarak 5 Numara Tığ kullanılmış.

Ekose İp Fiyatları Yumak olarak 200 gramlık Ekose Himalaya Yumak  12 Tl olduğunu da Sevil hanımın yorumlarından öğrendim.

ekose-orgu-yapimi
ekose-orgu-yapimi

Benim de aklıma ilk gelen Ekose İp Şişle Örülür mü? diye merak ederken Sevil hanım bu konuda “Aynı Desen şiş ile yapılmaz desen Karışık olur” yanıtını vermiş.

Ekose iple Örgü Erkek Atkıları, Örgü Ekose Battaniye Modelleri,Şallar,Hırkalar,Düşük kollu Yelekler harika olur. Özellikle Erkekler için Atkı örmek isteyen hanımlara Önerim.
Tığla Ekose Örgü Yapımı-Video

This Post Has 4 Comments

  1. Arzu

    Merhaba. Ekose ip ile tığla yelek kazak yapilabilirmi. Kol kesmedenmi olmalı . Yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın