KUYUMCU KAFESLİ ÇİÇEK İĞNE OYASI AÇKLAMALI

kuyumcu-kafesi-cicekli-igne-oyasi
kuyumcu-kafesi-cicekli-igne-oyasi

Aralarda Kuyumcu Kafesi Çiçekli İğne Oyası Modeli ile Değişik Pırpırla Yapılan Türkçe Videolu Anlatımlı Yazma Modeli İğne Modeli Yapımı.

İğne Oyası Örnekleri yapılışları için Bugün bu 2. Oya Videosu oluyor. Sabah paylaştığım Sonbahar Çiçeği Oya Modeli de en az bu Oya kadar çok zarif ve Çeyizlik Yemeni Modelleri,İğne Oyası Yazma Örneklerine çok yakışır.

cicekli-kuyumcu-kafesi-igne-oyasi
cicekli-kuyumcu-kafesi-igne-oyasi

Güzel İğne Oyaları ve Yazma Oyası Yeni Modelleri için sayfa atına indiğiniz de daha Çok Oyalar görebilirsiniz. Beğendiğiniz Modelleri Facebook ve diğer Sosyal hesaplarınız da paylaşabilirsiniz.

Günün Örgü Modelleri için burada Zarif modeli ile Selvi Dalları Örgü Modeli yapımı Yelekler ve Şallar için önerilen Şiş Motifi çalışmasına bakabilirsiniz.

igne-oyasi-kuyunmcu-kafesi-cicekli
igne-oyasi-kuyunmcu-kafesi-cicekli

Kuyumcu Kafesli Çiçek İğne Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*