AY YILDIZ İĞNE VE TIĞ OYASI YAPILIŞLARI

Tığ ve İğne Oyası Ay Yıldız
igne-oyasi-ay-yildizli-yazma-modeli

Bu Sayfada Tığla Ay Yıldızlı Oya Yapılışı ve İğne Oyası Ay Yıldız Modeli yapılışları Türkçe Videolu yapılışı ile sizler için.

Genelde Asker Uğurlama,Çeyizlik ya da kendiniz için yapılan Bayraklı Oya Modeli olarak Nette çok gördüğüm ve beğendiğim bu modelin hem İğne Oyası Ay Yıldız yapılışı hem de Tığ Oyası Ay Yıldızlı Bayrak desenli modelini sizler için paylaştım.

Her iki hanım da Yıldızlı Bayraklı Oya Modellerini harika yapmışlar. İğne Oyalı olanın Yıldızı Halka yapılışı Tığ ile başlıyor sonrası İğne ile yapılıyor.

Türk Bayrağı Ay Yıldız Oya Modelleri benim de çok hoşuma gidiyor Vatanseverlik olarak elbette ancak Yazma Modeli Ay Yıldızlı Örnekler gerçekten de çok şıklar.

ay-yildiz-oya-yapilisi
ay-yildiz-oya-yapilisi

Düğün,Kına Gecesi,Sünnet ve Askerler için Ay Yıldız Yazmalar yapabilir ve Hediye edebilirsiniz. Günün diğer anlatımlı Oyası Pırpırla Badem İğne Oyası Modeline buradan ulaşabilirsiniz.
Tığla Ay Yıldız Oya Videosu

İğne Oyası Ay Yıldız Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SONBAHAR ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. ÇİÇEKLİ AY YILDIZ TIĞ OYASI AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*