Tığ ve İğne Oyası Ay Yıldız

AY YILDIZ İĞNE VE TIĞ OYASI YAPILIŞLARI

Bu Sayfada Tığla Ay Yıldızlı Oya Yapılışı ve İğne Oyası Ay Yıldız Modeli yapılışları Türkçe Videolu yapılışı ile sizler için.

Genelde Asker Uğurlama,Çeyizlik ya da kendiniz için yapılan Bayraklı Oya Modeli olarak Nette çok gördüğüm ve beğendiğim bu modelin hem İğne Oyası Ay Yıldız yapılışı hem de Tığ Oyası Ay Yıldızlı Bayrak desenli modelini sizler için paylaştım.

Her iki hanım da Yıldızlı Bayraklı Oya Modellerini harika yapmışlar. İğne Oyalı olanın Yıldızı Halka yapılışı Tığ ile başlıyor sonrası İğne ile yapılıyor.

Türk Bayrağı Ay Yıldız Oya Modelleri benim de çok hoşuma gidiyor Vatanseverlik olarak elbette ancak Yazma Modeli Ay Yıldızlı Örnekler gerçekten de çok şıklar.

ay-yildiz-oya-yapilisi
ay-yildiz-oya-yapilisi

Düğün,Kına Gecesi,Sünnet ve Askerler için Ay Yıldız Yazmalar yapabilir ve Hediye edebilirsiniz. Günün diğer anlatımlı Oyası Pırpırla Badem İğne Oyası Modeline buradan ulaşabilirsiniz.
Tığla Ay Yıldız Oya Videosu

İğne Oyası Ay Yıldız Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “AY YILDIZ İĞNE VE TIĞ OYASI YAPILIŞLARI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir