cicekli-ay-yildiz-tig-oyasi


ÇİÇEKLİ AY YILDIZ TIĞ OYASI AÇIKLAMALI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Ay Yıldızlı Yazma Oyası Tığ ile yapılan Türkçe videolu ve Açıklamalı Çiçekli Ay Yıldız Oya Modeli o kadar çok şık ve güzel görünüyor ki yapmak isteyenler buyursunlar buradan izleyerek öğrensinler.

Bu güzel Modelleri izlemekten keyif aldığım kadar sizler ile de paylaşmayı çok seviyorum. Sitede daha önce de Ay Yıldız İğne Oyası ve Ay Yıldız Tığ Oyası Örneklerini burada Ay Yıldızlı Oyalar bölümün de sunmuştum.

tig-oyasi-cicekli-ay-yildiz-modeli
tig-oyasi-cicekli-ay-yildiz-modeli

Ancak burada gördüğünüz Çiçekli Ay Yıldız Oyası diğerlerinden farklı bir model de ve hepsi çok güzeller.Yıldız modeli Çiçekli şekli ile harika olmuş.

Tığ olarak 20-21 ya da 22 numara Oya Tığı önerilen model için Kırmızı ve Beyaz Oya iplikleri tercih edilmiş. Oya Motifi Çiçekli Yıldız ilk olarak yapılıyor ve daha sonra Ay yapıldıktan sonra İğne Oyası yöntemi ile Yazma kenarına işleniyor.

Bu yazıdan önce ne yayınlandı merak edenler buradan Tığla Örülen Keybot Örgü Bayan Botu model yapılışını tüm detayları ile görebilirler.
Çiçekli Ay Yıldız Tığ Oyası Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir