Menü Kapat

keybot-orgu-ayakkabi-bot

KEYBOT ÖRGÜ BOT YAPILIŞITığ işi Örgü Keybot  Bayan Ayakkabı Örgü dışarıda da giyilebilen Hazır Ayakkabı tabanlı Örgüden Kadın Botu Yapılışı baştan sona Türkçe Videosu ile Merak eden ve öğrenmek yapmak isteyenlere.

Keybot Örgü Ayakkabı için Tunç Dolly marka orta kalınlıkta bir Örgü ipi ve 5 Numara Tığ kullanılıyor.

tigla-orgu-kadin-botu-keybot-yapimi
tigla-orgu-kadin-botu-keybot-yapimi

Eğer Ayakkabı Tamircisi ve Ayakkabı İmalatçısı dükkanlardan bu Bot altı tabanlar dan bulamazsanız siz de Hazır Keçe taban ya da Örgü Tığla yaptığınız taban üzerine örüp Örgü Ev Botu olarak kullanabilirsiniz.

Bağcıklı Örgü Keybot modelini siz isterseniz arklı şekilde de süsleyebilir ve farklı renkler ile Örgü işi Ev Botları ya da Dışarıda giyilen Örgü Botlar yapabilirsiniz.

Bu arada Keybot tabanı kullanmadan önce Bot Keçe Taban üzerine yapılıyor ve sonra Ayakkabı yapıştırıcısı kullanarak Bot tabanı üzerine yapıştırılıyor.

Ayrıca Nazarca Bebek Yelekleri için de en çok istek alan Pembe Haraşo Sepetli İncili Bebek Yeleği modelini Bugün burada paylaştığımı haber vereyim.
Keybot Örgü Bayan Botu Video

7 Comments

  1. Geri bildirim: 5 RENKLİ MOTİFLİ ÖRGÜ EV ÇİZMESİ YAPILIŞI | Nazarca.com

  2. Çiğdem

    Dil kısmının yapımını atlamışsınız orayı da çeker misiniz dönüşler olmadı videoda göründüğü gibi düz olmuyor denk gelmiyor sayılar çok söktüm

  3. Geri bildirim: TIĞLA ÖRGÜ KIRMIZI KEYBOT BAYAN AYAKKABI YAPIMI | Nazarca.com

  4. Geri bildirim: DIŞARIDA GİYİLECEK ÖRGÜ KEYBOT AYAKKABI | Nazarca.com

  5. Geri bildirim: TIĞ İŞİ PETEKLİ BAYAN PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir