Örgü Modelleri DIŞARIDA GİYİLECEK ÖRGÜ KEYBOT AYAKKABI

DIŞARIDA GİYİLECEK ÖRGÜ KEYBOT AYAKKABI

563
keybot-orme-tig-isi-kadin-botlari
keybot-orme-tig-isi-kadin-botlari

Örgü Keybot Ayakkabılar ve Yapılışları için Bugün Bağcıklı ve Baklava Dilimli Lila ve Beyaz Rengi ile Dışarıda Giyilen Tığla Keybot Örgü Bayan Ayakkabı Yapılışını öğreniyoruz.

Örgü Keybot Bayan Botları hoşunuza gidiyorsa buyurun burada önceden paylaştığım Keybot Örgü Ayakkabı modeli olan Diğer Modelin yapılışı da burada.

keybot-ayakkabi-orme
keybot-ayakkabi-orme

2 Renkli Keybot Patik Bot Diğer model gibi Keçe üzerine yapılıp sonra Güçlü bir Ayakkabı yapıştırıcısı ile Tabana yapıştırılmıştı. Bu Model Taban üzerine yapılarak Dışarıda giyilecek şekilde daha sağlam olsun diye Tabana örülmüş.

Nazarca Keybot Örgü Ayakkabılar diye arama yaptığınız da diğer modellere de ulaşabilir renk,renk model,model Yeni Tığla Ayakkabılar yapabilirsiniz.

keybot-ayakkabi-orgu-bot-yapilisi
keybot-ayakkabi-orgu-bot-yapilisi

39 Numara Keybot Tığ Bot Modeli için Kullanılan Tabanı siz kendi ayaklarınıza uygun Taban ve sayılarda yapmanız gerekiyor.

tigla-orgu-bayan-keybot-botlar
tigla-orgu-bayan-keybot-botlar

7 Numara Tığ ve ince ip Floş ipler önerilen Bot Modeli Uçtan başlanarak yapılıyor. Modelin Ayrıntıları için Videoyu izleyebilir ve Son yayınlanan Ebruli İpten Şal Yapılışını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

orgu-yeni-baklavali-keybot-modeli
orgu-yeni-baklavali-keybot-modeli

Keybot Ayakkabı Baklava Örgülü Video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz