TIĞLA ÖRGÜ KIRMIZI KEYBOT BAYAN AYAKKABI YAPIMI

orgu-kirmizi-tif-isi-keybot-bayan-ayakkabi
orgu-kirmizi-tif-isi-keybot-bayan-ayakkabi

Örgü Tığla Yapılan Keybot Örgü Bayan Botları nasıl yapılır? 3. modeli de öğrenmek isteyenlere Örgü  Videolu Örgüden Keybot Ayakkabı Tarifine bakabilirsiniz.

Normal de Floş ipler 9 kat oluyormuş ancak Emel hanım kendi için 12 katlı Floş ip yaptırmış ve modeli bu iple yapıyor. Keybot Ayakkabıda kullanılan Tığ deseni ve rengi çok güzel görünüyor.

tig-isi-orgu-bayan-bot-keybot-tarifi
tig-isi-orgu-bayan-bot-keybot-tarifi

Bu Örgü Dolgu Topuklu Bayan Botları için “Nereden alınıyor” diye soranlar çok oluyor.Ben sizlere Ayakkabıcılardan ve Ayakkabı tamircilerin den bulabilirsiniz diyorum ancak almak isteyenler için Tüm Malzemelerin satıldığı adresi Emel hanım video da belirtiyor.

Şimdi tüm malzemeleri temin etmek için en az kendinize ve sevdiklerinize 2-3 Ayakkabı örecekseniz ya da Örgü Tığ İşi Ayakkabılar yapıp satacak Ticaretini yapacaksanız Tüm malzemeleri bir yerden temin edebiliyorsunuz.

Daha Önce ki günlerde sizler için 2 tane daha Keybot Örme Ayakkabı yapılışları paylaşmıştım.İlk olarak Mavi Renkle yapılan Bağcıklı ve yanları Çiçekli Keybot Örgü Bot modeline buradan, Dışarıda da giyilen Mor tonları ile güzel bir desenle yapılan Keybot Örgü Ayakkabı modeline de buradan tıklayarak bakabilirsiniz.

Örgü Kırmızı Keybot Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*