Menü Kapat

simli-orgu-toplari-modeli

SİMLİ ÖRGÜ TOPLARI 2 RENKLİ ÖRNEKİki renkli örgü modeli Simli Örgü Topları Bebek Modellerinde en şirin örgüleri örebileceğiniz, çok kolay ve sevimli bir örnek.

Boyutlu Kabarık Örgüler için sizlere ayrıca tek renk Güzel modele de bakmanızı öneriyorum.

Örgü Simli topları modelinin tek renkli yapılışına Kabarık modelleri şiş örgüsü tarifi olarak sizlere daha önce sunmuştum.

orgu-simli-toplar-sis-modeli
orgu-simli-toplar-sis-modeli

Burada aradaki model haroşa böyle dalgalı haroşa diş sayılarını 3-4-5 sıra arttırabilirsiniz bahsettim diğer model buna benziyor biraz daha farklı bir model.

Örgünün şekli nereden bakarsanız Bakın aynı olduğundan hem yakasından başlayan bebek örgüleri, hem etekten başlayan örgü modellerinde kullanılan bir desene sahip.

2-renkli-simli-orgu-toplari-modeli
2-renkli-simli-orgu-toplari-modeli

Modeli çok ama çok güzel yakışmış, bu güzel modeli Bebek yeleklerinde, elbiselerinde, berelerinde her şeyde kullanabilirsiniz.

Tek renkli de yapabilirsiniz. Ama tek renkli model kendini bu kadar Göstermez.

Ama Yetişkin örgülerinde de hoş olur. İnce ipler ile bu modeli yazlık örgüler de görmek isterdim, bence çok şık bir model olur.

sis-orgusu-simli-toplar-yapilisi
sis-orgusu-simli-toplar-yapilisi

Simli ip kullanılması fikrine bayıldım doğrusu. Simli örgü topları örgüler 7 ilmekten oluşuyor, her top Arasında 3 ilmekte ara örnek olarak kullanılıyor.

Kabarık simli toplu örgü modelindeki toplu örnekleri bir sıra yeşil, bir sıra mavi, bir sıra sarı, pembe gibi çok renkli uygulayabilirsiniz.

Bebek battaniyeleri ve top örnekli Örgü şiş battaniyeler hazırlayabilirsiniz.

Örgü Simli Toplar Modeli Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir