HER YAŞ ERKEK ÖRGÜLERİNE GÖSTERİŞLİ ÖRGÜ
her-yas-erkek-orgulerine-uygun-gosterisli-model

HER YAŞ ERKEK ÖRGÜLERİNE GÖSTERİŞLİ ÖRGÜ


Erkek Örgülerine En uygun Burgulu ve Kabarık Desenli Şiş Örneklerinden bir tanesini bugün öğreniyoruz. Erkek Çocuk Yelek modeli yapımı için örnek kullanılıyor.

Modeli genç bayan yeleklerinde de kullanabilirsiniz tabi. Ancak ben daha çok Anneler için Örülen Yelekler için modeli daha uygun gördüm. Çünkü Ağır bir model.

yetiskin-erkeklere-hirka-kazak-ornegi-burgular
yetiskin-erkeklere-hirka-kazak-ornegi-burgular

15 ilmek ve katlarından oluşan model Erkek Çocuk Yeleği yapılışı için kullanıldığından, ön patı için ayrılan ilmeklerle birlikte görüyorsunuz.

Model bir kabarık Y desenleri ve arada bulgulardan oluşmakta. Her desen 15 ilmek eder. Kurulacak model için ilmek atarken bunu hesaplamanız gerekir.

Kabarık desen 15 ilmek,burgular için 4 ilmek 19 ilmek ve katlarını hesaplayın. Bu şekilde bir kabarık desen, bir burgu hesaplarsınız 19 ilmek.

burgulu-kabarik-y-desenli-erkek-orgu-modeli
burgulu-kabarik-y-desenli-erkek-orgu-modeli

Ölüye Sizler de gördünüz. Her yaş erkeklere bu örnekle güzel dökümlü düğmeli yada fermuarlı hırka modelleri.

Erkek bebek erkek çocuklara yine örgü ceket çalışmaları yelek modelleri süveter örgüleri gibi çok çeşitler örgüler için uygun.

Şiş Modeldeki Bebek Battaniyeleri içen örneği uygulayabilir, Battaniye kenarlarını tığ ile köşeli olarak dönebilirsiniz.

y-desenli-kabarik-ornekli-burgulu-orgu
y-desenli-kabarik-ornekli-burgulu-orgu

Büyük Adam Kazak Modeli ve Yetişkin Erkekler için Yelek modelleri sayfamızda nasıl yapılır? gösterilmekte.

Nazlı Hanım oğlu için Örgü Yelek Modelinin tamamladığında, Eğer Bizler ile paylaşırsa modelin resimlerini de bu sayfa ekleyeceğim.

Bir cevap yazın