2019-sacakli-motifli-bayan-orgu-fular


ŞIKLIĞINIZI İKİYE KATLAYACAK ÖRME FULAR İÇİN ŞIK MODEL


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Tığ İşi Uzun Motifli Saçaklı Örgü Fular Yapılışı- Her Kıyafetiniz ile uyum sağlayacak bu Kolay Örme Fular modeli Tarifi ile Kış için Güzel bir Atkı modeli.

İlk başta biraz karmaşık gelebilir ama detaylı anlatım ile zorlanmazsınız.Eliniz alıştığında daha kolay gelecektir.Uzunluk olarak 1,5 metreye yakın yapabilirsiniz.

İp olarak Angora tarzı simli ip ile yapılan Saçaklı Fular için 5 numara Tığ kullanılıyor. Batik desenli ve Ebruli ipler ile de her kıyafetinize uyumu bir Fular da yapabilirsiniz.

bayan-orguleri-tig-isi-sacakli-fular
bayan-orguleri-tig-isi-sacakli-fular

Bu şekilde motifler yapılarak Saçaklarda aynı anda yapılarak ilerliyor.Simli Alize ya da Akıllı ipler ile de El Örgüden Boyun Fularları çok şık olur.

1 YUMAK İPTEN 2019 MODASI ŞİŞLE PULLU ŞAL FULAR YAPIMI

2019 Modası Pullu Şiş İşi Şal için de bu modeli gördünüz mü? Oldukça kolay ortasında Şık bir Saç örgüsü ile yapılıyor.Zaten Bu iri Pulları Örgülerde bu yıl çok göreceğiz.

ÖRGÜ MERSERİZE VİRÜS FULAR YAPIMI

Örgü Merserize Fular Modeli de Tığla örülmüş olan Hem Şal hem Fular olarak Boyuna bağlanıyor.Saçaklı Motifleri ile Eski klasik Püsküllü Şallara göre değişik ve şık.

ÖRGÜ ÇİÇEKLİ BOYUN FULARI YAPIMI

Şimdi yapılan Saçaklı Boyun Fuları gibi Motifler ile yapılan yine anlatımlı Örgü Çiçekli Boyun Fularının da Tarifi burada.

2017 ÖRGÜ BAYAN BOYUN ŞALLARI,FULARLAR VE ATKILAR

2017 Örgü Bayan Şal ve Fularlar için bu modellere ve devamına bakabileceğiniz gibi Bayan Atkıları için de çok değişik Modeller görebilirsiniz

39 ADET EN GÜZEL ÖRME ŞAL VE ÖRGÜ FULAR MODELLERİ

2015 Örme Şal Fular Modelleri de O Yıllarda çok beğenilen 39 Modeli bir arada görebileceğiniz Örnekler bulunuyor.

sacakli-krem-simli-iple-fular
sacakli-krem-simli-iple-fular

Modelimiz üsteki tarifi de altta olan Şık Fular modeli ile Çok Zarif Fularlar yapabilirsiniz.Kolay gelsin

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir