Örgü Modelleri 1 YUMAK İPTEN 2019 MODASI ŞİŞLE PULLU ŞAL FULAR YAPIMI

1 YUMAK İPTEN 2019 MODASI ŞİŞLE PULLU ŞAL FULAR YAPIMI

939
pullu-sac-orgulu-sis-isi-fular-sal
pullu-sac-orgulu-sis-isi-fular-sal

2018-2019 Örgü Kadın Giyimin de  Kış ve Bahar Sezonu çok Moda olan Şişle Örgü Pullu Fular ve Şal Modeli nasıl yapılır? Tarifi.

Kullanılan Malzemeler 1 Yumak Alize Süperlona Klasik -4,5 no şiş-0 numara Tığ-3 santimlik Pullar.Pullu Fuların köşelerine aynı ip ile Püsküller çok yakışmış.

Pullar Şalın çevresine Tığ yardımı ile yapılıyor.Saç örgüsü zaten çok güze.Ama bu modeli yine Pullu olarak farklı Örgü desenleri ile de yapabilirsiniz.

pullu-pyetli-sac-orgulu-fular
pullu-pyetli-sac-orgulu-fular

Fıstık Güzeli Bere Modeline bakmak isterseniz çok güzel Kız Şapkası yapılışını görebilirsiniz. Bayanlar içinde kullanmak için sadece başınızın genişliğince zincir çekmeniz yeter.

Bu Yıl Örgülerde,Giysiler de Pullu modelleri çok göreceğiz.Pullu Cepli Bayan Hırkası yapılışını da burada görebilirsiniz.

Alize İpten Boyun Fuları için bu modelden çok daha değişik şekilde ve örnek ile yapılan Bu Fular modeli de Boyuna çok yakışır.

Video HATİCE TAŞKOYAN İLE HOBİ SAATİ Kanalından alınmıştır.Model sahibi anlatımı yapan Hatice hanıma çok Teşekkürler.Kanala Abone olabilir Yeni Modellerden ilk Siz Haberdar olabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz