Örgü Modelleri POPCORN BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI

POPCORN BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI

1192
popcorn-orgu-tig-isi-bebek-battabiye-motifli

Popcorn Örgü Modelli Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri içinden sizlere özellikle Bebek Annelerine ya datig-teknigi-popcorn-battaniye Yatak Örtüsü örmek için Popcorn Motif Modelleri arayan hanımlara Resimli anlatımlı Bebek Battaniyesi.

Patlamış Mısır örneği olarak ta bilinen Tığ işi Battaniyeler ve Örgülerde hem şık hem de hacim kazandıran Kabarık desenleri ile göz alıcı bu Battaniye Motiflerin birleşimi ile yapılmıştır.

Eski Kafa İnstigram hesabı olan çok değerli bir hanımın Sipariş üzerine ördüğü bu model 2 değişik renk tonları ile yapılmış.

İp : Alize Happy Baby kullanılarak Tığ 3 no olacak.Motif sayısını siz hangi büyüklükte Örtü ya da Battaniye popcorn-bebek-battaniye-yapilisi-resimleriyapacaksanız ona göre yapmalısınız.

Battaniye örneklerinden ilki 3 renk Açık Kahverengi,Mavi ve Beyaz olarak örülmüş olup diğeri resimlerin en altında gördüğünüz gibi Mavi renk daha ağırlıklı olarak kullanılmış.

Popcorn Battaniye Örneğini yapan hanımefendi Bu Battaniye Modellerini çok ılık su ile elde yıkamayı ve durulama aşamasından sonra çok sıkmadan düz bir zeminde Havlu Üzerinde kurutulmasını önermiş.

Bu örneği çıkarabilirsiniz ancak Örneği ören Hanım gerçekten çok güzel örmüş.İtinalı ve acele etmeden ne çok sıkı popcorbattaniye-modeline de çok gevşek şekilde örmeyin.

Sizlere Tığ işleri seven hanımlara Bugün ve Dün hazırladığım Sadece Tığ Örgüleri,Tığ Battaniyeler,Tığ Örtüler,Tığ Şallar ve Tığ Örgü Modeli olan burada ki 2 sayfayı daha göstermek istiyorum.

Usta İşi Tığ Örnekleri paylaştığım bu sayfada hepside bir harika olan Örmesi çok zahmetli ama örmeye değer Tığ Tekniği ile yapılan Örgü Modellerine buradan bakabilirsiniz.

Tığ ile Kalın iplerden Örgüler kadar Dantel ipleri ile yapılan Tığ Dantel Örnekleri olan 2. sayfada Örgü ve Dantel modelleri içinden seçtiğim örneklere buradan Tığ Örgüleri olarak bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda daha Büyük Görünür.

#örgüfikirleri#örgü#tığisi#crochet#crochetblanket#crochetbabyblanket#bebekbattaniye#bebekbattaniyesi#örgübattaniye#colorful#10marifet#hanimelindenorgu#battaniye#colorful#love#handmade#bebekhediyesi#bebekhazirligi#bebekçeyizi#crochetersofinstagram#craftastherapy#babyblanket#crocheting#

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz