Örgü Modelleri ARNAVUT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ARNAVUT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

512
arnavut-kaldirimi-orgu-sis-isi-orgu-modeli
arnavut-kaldirimi-orgu-sis-isi-orgu-modeli

Arnavut Örgü Modeli-Örgü şişleri ile yapılan Arnavut Kaldırımları Örgü Modeli Yelekler ve Hırkalarda çok yakışan Örgü Şiş İşi Kazak ve Süveterler,Şal ve Etoller de kullanılan Türkçe Videolu anlatımlı Örgü Modeli.

Ben daha önce Arnavut Kaldırımı Örneği adında farklı bir örgü deseni paylaşmışım.Ancak bu örneği ören hanım adını Arnavut Kaldırımı Örgü Deseni koyduğu için Şiş işi olduğunu özellikle belirtim.

35 ilmek ile yapılan Örnekte 15 İlmek ve katları ile yapılıyor her 2 yanda 10 ar ilmek kalacak.

arnavut-kaldirimi-orgu-sis-isi-orgu-modeli
arnavut-kaldirimi-orgu-sis-isi-orgu-modeli

Arnavut Örneği için size 2 adet örnek resmi paylaştım. Bana kalırsa Örneği anlatan hanımın simli iple yaptığı çok daha ilgi çekici bir örnek olmuş.

Örnek çok esnek olduğu için örgü başında lastik örmeden direk örneği örmeye başlayabilirsiniz. Ortada Baklava dilimi şeklinde ajurlar olan örnek anlatımını sayfa altından izleyebilirsiniz.

Tığ Örgü Modeli isteyen takipçilerim için burada göreceğiniz Popcorn bebek battaniyesi örneği nasıl yapılır? Resimli anlatımlı Battaniye yapımı görebilirsiniz.

Tığ Örgüleri için Yine Güzel Tığ Motifleri ve Yeni Tığ işi Örnekleri görebileceğiniz burada olan Her Türlü Tığ işi Örneklere bakabilirsiniz.

Örgü iğnesi Şiş işi  İki Renkli Örgü Örnekleri arasından Sevgili Sevgi hanım bize Atkılar,Yelekler ve Kazaklarda çok yakışan Renkli İp Dolamalı Örgü Modeli nasıl yapılır? burada Türkçe videolu tarifi ile öğretiyor.

arnavut-kaldirimi-orgu-sis-ornegi
arnavut-kaldirimi-orgu-sis-ornegi

Arnavut Kaldırımı Şiş İşi Örnek Yapılışı-Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz