Örgü Modelleri ÇOK ŞAHANE TIĞ İŞİ ÖRGÜ VE DANTELLER

ÇOK ŞAHANE TIĞ İŞİ ÖRGÜ VE DANTELLER

3849
en-guzel-2016-tig-isi-orguler
en-guzel-2016-tig-isi-orguler

Tam 96 Tane belkide ilk defa göreceğiniz bir çok Tığ İşi Modelleri,Örgü Danteller,Dantel Modelleri,Havlu kenarları,Örtüler,Fırın Örtüleri,Çamaşır Makinası Danteli ,inanılmaz Tığ işi Modelleri.

Saatlerdir sizler için benim zevkime hitap eden Dantel modelleri,Tığ İşi Örgüleri ve Ev Aksesuarı Örgüler aradım topladım ve sizlerde görün istedim.

Tığ İşi Örgü Fincan Tutacaklar,Dantel Fincanlara hayran olurken Buzdolabı,Çamaşır makinası ve dolak kolu Dantel giydirme tutacakları.

Dolap kapakları ve Kapı Kolu süslemek için kullanılan Danteller kadar Danteller ile komple bütün Mutfağı giydirmelerini çok ilginç buldum.

Mutfak Masası ve Yemek Odası Masa takımları Dantelle giydirilmemiş neredeyse tüm Ev Dantel olmuş.Ancak Kullanmayı çok tercih etmesem de Bu Dantelleri örebilmek için çok maharetli eller lazım.

Bu Dantelleri ören ve İnternet’te Anonim olarak paylaşan emek sahiplerine ayrı,ayrı teşekkürler. Çok ustalık ve Dikkat isteyen Tığ işi Örgü Modelleri gerçekten harikalar.

Fırın ve Çamaşır makinesi Kapakları için Danteller örmüşler ve bu Danteller ile Kapakları giydirmişler.Fırın Üstü Tığ İşi Örgü Modelleri Dantel seven her hanımın beğenisini kazanıyor.

Değişik Havlu kenarı Tığ Oyaları ve Havlu Kenarı Dantelleri için öyle hiç sıradan olmayan çok güzel Kenar Dantel Örnekleri paylaştım.

Mutfakta Dantel kullanmayı seven hanımlar için Tığla yapılan Örgü Kağıt Peçetelik,Örgü Damacana Giydirme kılıfı,Örgü Tüp Giydirme,Örgü Buzdolabı ve Bulaşık makinesi örtüler ilginç gelebelir.

Koltuk Kılıfı Örgüleri diyebileceğim Örgü Koltuk minderi kılıfları ve Örgü Tığ İşi kılıflar ile koltuklara dantel giydir memişler.Tüm Evde Dantel ya da Tığ işi Örgüler paylaşmak zevklere göre değişir.

Ne zaman Özellikle Dantel paylaşsam o zaman bir çok Bayan bana ‘Danteller çoktan bitti’ ‘Dantel mi kaldı bu zamanda?’ gibi yorumlarda bulunuyorlar. Ama Allah aşkına kullanmayı tercih etmeyebilirsiniz ancak bu el emeği göz nuru Dantelleri beğenmemek ne mümkün.

Resimler arasında özellikle şu Yeşil renk olan Örgü Peçetelik ve Peçete halkası Yüzük
örneğine iyi bakın.Gereksiz gelebilir ancak Masada gerçekten çok güzel görünüyor.

Dantel Yatak Örtüleri,Örgü Tığ işi Karyola Örtüleri Kırlentleri ile çok güzel Takımlar oluşturmuşlar.Hatta bir kaç modelde olay biraz abartılarak Dantel Paspas,Dantel Yatak Örtüsü ve Kırlent,Dantel Komodin örtüsü Takımına kadar gitmiş.

Son olarak Tığ İşi Dantel Takılar Örgü Takılara ilgi duyan bayanlara çok güzel Örgü Küpeler,Tığ Oyası Örgü Kolyeler, ekledim.

Şiş ve Tığla Yapılan Panço Modelleri için Özellikle Örgü Çocuk Pançoları için çok istek aldım.Panço Nasıl Örülür? buradan bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

videolu-cicekli-tig-oyasi
videolu-cicekli-tig-oyasi

Çok güzel bir Çiçekli Tığ Oyası

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz