Örgü Modelleri ÖRGÜ GİZLİ BURGU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

ÖRGÜ GİZLİ BURGU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

495
gizli-burgu-modeli
gizli-burgu-modeli

Tek İlmekle yapılan Gizli Burgu Modeli– 1o ve katları ile yapılan kenarlar için 3 ilmek ara örnek ile oluşan Örgü Motifi Gizli Burgular Örneği Türkçe videolu anlatımı ile.

Bayan Yelekler ve Hırkalar için kullanabileceğiniz Şiş Örneği Gizli Burgu Modeli Ara motiflerde haraşo gibi kolay örnekler ile Bebek Battaniyeleri içinde kullanılan bir model.

Küçük Örgü evinin anlatımı ile Model yapımı detaylıca gösterilmiş olup istek üzerine yapılan bir modeldir.

İlk olarak Haraşo Örneği ile Lastik uygulanan bu model için Lastik Örneği sizin tercihinize kalmış. Fantezi Lastik örnekleri için Örgüler bölümüne bakabilirsiniz.

gizli-burgu-modeli
gizli-burgu-modeli

Günün Örgüleri için Sizlere Baştan sona anlatılan Bonbon şekeri örneği eteklerde,bere kenarında ve kol ağızların da kullanılan Örgü Bademli Bebek Takımı için buradan görebilirsiniz.

Kurtçuklu Şal Yapılışı adlı çalışmamız da Üçgen başlayan ve biten Kenar örnekli 3 Boyutlu Kurtçuk Şal Modeli Gelin Şalı ve Abiye Şal olarak öneriliyor Tığ ile yapılıyor ve Türkçe videolu açıklamalı.

Günün İğne Oyaları için de İğne Oyası Muska Modeli yapılışı Çeyizlik İğne Oyası Örnekleri arayan hanımlara baştan sona Anlatımı ile burada.

Örgü Gizli Burgu,Gizli Burgu Örgü Motifi,Örgü Motifleri,Örgü Motifi Yapılışı,Örgü Videoları,Örgü Dersleri,Gizli Burgu Örgü Modeli

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz