ÖRGÜ GİZLİ BURGU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

gizli-burgu-modeli
gizli-burgu-modeli

Tek İlmekle yapılan Gizli Burgu Modeli– 1o ve katları ile yapılan kenarlar için 3 ilmek ara örnek ile oluşan Örgü Motifi Gizli Burgular Örneği Türkçe videolu anlatımı ile.

Bayan Yelekler ve Hırkalar için kullanabileceğiniz Şiş Örneği Gizli Burgu Modeli Ara motiflerde haraşo gibi kolay örnekler ile Bebek Battaniyeleri içinde kullanılan bir model.

Küçük Örgü evinin anlatımı ile Model yapımı detaylıca gösterilmiş olup istek üzerine yapılan bir modeldir.

İlk olarak Haraşo Örneği ile Lastik uygulanan bu model için Lastik Örneği sizin tercihinize kalmış. Fantezi Lastik örnekleri için Örgüler bölümüne bakabilirsiniz.

gizli-burgu-modeli
gizli-burgu-modeli

Günün Örgüleri için Sizlere Baştan sona anlatılan Bonbon şekeri örneği eteklerde,bere kenarında ve kol ağızların da kullanılan Örgü Bademli Bebek Takımı için buradan görebilirsiniz.

Kurtçuklu Şal Yapılışı adlı çalışmamız da Üçgen başlayan ve biten Kenar örnekli 3 Boyutlu Kurtçuk Şal Modeli Gelin Şalı ve Abiye Şal olarak öneriliyor Tığ ile yapılıyor ve Türkçe videolu açıklamalı.

Günün İğne Oyaları için de İğne Oyası Muska Modeli yapılışı Çeyizlik İğne Oyası Örnekleri arayan hanımlara baştan sona Anlatımı ile burada.

Örgü Gizli Burgu,Gizli Burgu Örgü Motifi,Örgü Motifleri,Örgü Motifi Yapılışı,Örgü Videoları,Örgü Dersleri,Gizli Burgu Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BEBEK YELEKLERİNDE YAKA VE KOL KESİMİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*