3 BOYUTLU KURTÇUKLU ŞAL TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

kurtcuklu-3-boyutlu-sal-yapimi
kurtcuklu-3-boyutlu-sal-yapimi

3 Boyutlu Tığ işi Üçgen Şallar-Tığla örülen Kurtçuklu 3 Boyutlu Şal Modeli Türkçe videolu Anlatımlı Model yapılışı ile Kurtçuk Örneği ve Şal Kenarı Kenar Oyası nasıl yapılır? tüm detayları ile anlatımlı.

Kurçuk örnekli Şal için Alize Simli İnce Şal ip kullanılmış olup aynı anda kenarlar için nasıl bir Kenar modeli yapılır Oya ve Dantel kanalı anlatımda püf noktalarına kadar göstermiş.

kurtcuklu-ucgen-sal
kurtcuklu-ucgen-sal

3 Boyutlu Abiye Şallar Gelin Şal Modelleri için çok kullanılır ama çok ta yakışır. İsteyenler daha şıkır,şıkır bir model isterse Örümcekli alanlara minik inci boncuklar dikebilirler.

Burada Boncuklu Şal Yapılışı için başka bir örnek te bulunuyor.Gelin Şalları olarak tavsiye edilen Şal Örneği. Kartla Şal Modeli nasıl yapılır? buradaki modeli görebilirsiniz.

Yine Simli ipten Şal modeli olan Simli Gelin Şalı Tığla  örülen Şal örneklerinden ve o da Türkçe detaylı Şal Yapılışı ile sizlere sunuldu.

Şiş örgü örneği ile Örgü Bademli Bere Hırka Bebek Takımı Baştan sona açıklamalı Bebek örgüleri için Kulaklı Beresi ile Bugün az önce paylaştığım bir model.

kurtcuklu-sal-ornegi
kurtcuklu-sal-ornegi

Kurçuk Şal,Kurtçuklu Şal Modeli,Üçgen Şal,Gelin Şalı,Alize Simli Şal,Kurtlu Şal,3 Boyutlu Şal,Örgü Şal,Şal Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ GİZLİ BURGU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. FISTIKLI KELEBEKLİ KROKODİL ŞAL YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLE | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*