Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BADEMLİ BEBEK HIRKA BERE TAKIM YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

BADEMLİ BEBEK HIRKA BERE TAKIM YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1070
orgu-bademli-bebek-takımı
orgu-bademli-bebek-takımı

Bademli Bere Hırka Bebek Takımı YapımıBademli Bebek Hırkası Yapılışı Dün verdiğimiz modelin Bugün Türkçe Videolu Bademli Bere yapılışı için Tepeden Ponponlu Kulaklı Bere Modeli ile Hırka ve Bereli Örgü Bebek Takımı yapımı.

bademli-bere-modeli
bademli-bere-modeli

Sevil hanım bizlere Dün 6-8 aylık bebeklere uygun Robadan Bademli Hırka Modeli nasıl örülür? detaylı Hırka yapılışı anlatımını sunmuştu.

Bugün Beresi nasıl örülür? göreceğimiz Hırkanın beresi için aynı renkler ve aynı Bademli Örgü kullanılmış. Ben Hırka yapımı videosunu da sayfaya ekleyeceğim ki diğerini aramak için uğraşmayın.

Berenin kenarlarında yapılan Bonbon Şekeri örneğini aynı Atkı Modeli içinde kullanırsanız Bademli Atkı Modeli ile 3’lü Hırka,Atkı Bere takımı da yapılır.

Süslü Bebek Örgüleri hoşuna giden Anneler için daha önce hazırladığım sayfada hem 5 tane Baştan sona model yapımı hem Bebekler için Şirin Süslü Örgüleri görebilirsiniz.

Yeni İğne oyaları ve Tığ oyası Örnekleri için buradaki Muskalı İğne Oyası ve Renkli Tepeler Tığ oyası modelleri Videolu Türkçe anlatımlı.

bademli-hirkanin-beresi
bademli-hirkanin-beresi

Bademli Kulaklı Bere,Hırka Bere Örgü Takım,Örgü Bebek Takımı,Bademli Bere Modeli,Örgü Çocuk Takımı

Bademli Robadan Hırka Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz