Menü Kapat

fistkli-kelebekli-krokodil-sal

FISTIKLI KELEBEKLİ KROKODİL ŞAL YAPIMI TÜRKÇE VİDEOSU İLEYazlık Gelin Şal Modeli için düşünebileceğiniz Yapılışı Keyifli Tığla Yapılan Fıstıklı Kelebek Krokodil Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Tarifi ile Örgüden Gelin Şal Modeli.

Krokodil Örnekli bu modelin adı Kelebekli Krokodil olarak ta bilinir.Üçgen Şeklinde Örülen Krokodil Fıstıklı Kelebek örnekli Şal örneği Beyaz Model Noko Angora ip ile örülmüş 3 numara Tığ ile olup Pembe renkli olan için Bebe İpi ile Örülmüş.

kelebekli-fistikli-krokodil-sal-ornegi
kelebekli-fistikli-krokodil-sal-ornegi

Sevgili Tamanne her zaman olduğu gibi Örgü Modeli anlatımını çok detaylı yapıp iki ayrı tipte ip ile nasıl görünür bize güzel bir örnek ile göstermiş.

Gelin Şalları Yeni Örnekler Tığ Modelli için bilinen ama çok sevilen Kurtçuklu Şal Modeli başka bir Şal Örneği görmek isteyen hanımlara önereceğim 3 Boyutlu Şal Örneği aynı Üçgen Köşeden başlanarak yapılan Şal Modelidir.

Düz örülen Şişle Yapılan Harika bir Şal Modeli olur diye düşündüğüm İkili Yapraklar Örgü Modeli anlatımı Yeni Örgü Modeli olarak Nazarca Örgü Modelleri içinde görebilirsiniz.

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ FANTAZİ ŞAL MODELLERİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: PITIRCIK ÖRGÜ MOTİFİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir