DELİKLİ BORDÜR ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-kemerli-delikli-bordur-modeli
orgu-kemerli-delikli-bordur-modeli

Örgü ile Kemer Delikli Bordür Örgü Başlama Tekniği Türkçe Videolu açıklamalı Değişik Örgüye Başlama Teknikleri.

Çok kolay ve Pratik Örgü Bordür Modelleri için sitemizde hem Işıl hanımın hem diğer Örgücü hanımların bizler ile paylaştığı bir çok Örgü Bağlama Yöntemleri var.

Bunları da size buradan link vererek göstermek isterim sizde en beğendiğiniz hangisi ise onu Örgülerde kullanırsınız.

Yapraklı Örgü Başlama Tekniği Fantezi Örgüleri seven Yelek,Şal ve Battaniye kenarların da çok yakışan Zarif ve kolay bir Yapraklı Bordür Örgü tekniği.

orgu-delikli-bordur
orgu-delikli-bordur

Kemerli Örgü Başlama Tekniği ise daha sade ve Daha basit ama şık bir Örgü Başlama deseni için özellikle daha acemi olan hanımlara bununla yapmalarını önerim.

Bordürlü Lastik Başlama Tekniği aralarında en çok beğendiğim Model.Ne örerseniz çok yakışır ama Bebek Örgüleri ve Bayanlara örülen Modeller de çok yakışır.

delikli-orgu-bordur
delikli-orgu-bordur

Uçuşan Kelebekler Örgü Tekniği Yelek modeli olarak önerilen değişik Angora İple örüldüğünde kendini daha iyi gösteren Örgü Şiş İşi Modeldir.

Son yazım Tığ İle El İşleri arayan hanımlara her türlü Tığa yapılan Modellerden seçilen 65 değişik ve şık Tığ İşi Modellerden oluşuyor.


Kemerli Delikli Bordür,Örgü Delikli Bordür,Örgü Başlama Teknikleri,Değişik Örgü Başlama,Fantezi Örgü Bordür

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*