GÜLLÜ AJURLU ŞİŞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

gullu-ajur-battaniye-kenari-orgu-modeli
gullu-ajur-battaniye-kenari-orgu-modeli

Şiş ile yapılan Güllü Ajurlu Battaniye Modeli olarak önerdiğim Videolu Tarifli olan bu örneği Bebek Yelek Yaka ve Etek uçlarına,Kol ve Örgü bütününde Çocuk Örgülerinde her yerde kullanılır harika bir örgü.

Mor Organze Güller ile Güllü Ajur örneği tamamlanan motiflere Gül dikmeden bile Sadece Ajurlu modeli ile yine çok şık olur.

ajurlu-etek-ucu-modeli-tarifi
ajurlu-etek-ucu-modeli-tarifi

Özellikle Bu modeli Bayan Yelek Etek ve Kısa Kollu Yeleklerin Kollarında kullanabilir Organze Kurdele ile yapılan Gül Yerine Örgü Çiçek ya da Örgü Etamin ile desenler yapabilirsiniz.

Başlıkta yazdığım gibi Battaniyenin tam ortasına Şiş ile Jakar desenli Motifler çevresine de böyle 4 bir tarafına Mor Güllü Örgü Ajurlar yapabilirsiniz.

Şiş modelleri ile devam etmek isterseniz buradan Tıklayarak göreceğiniz Burgulu Gelin Yolu Yelek Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

Güllü Ajur Örnek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*