BURGULU GELİN YOLU YELEK MODELİ TARİFİ

burgulu-gelin-yolu-yelek-modeli
burgulu-gelin-yolu-yelek-modeli

El Örgüsü Şiş Motifi ile  Burgulu Gelin Yolu Yelek Modeli,Anne Yeleklerin de,Gelin ve Kız Yeleklerin de Kullanılan Modeli ile Kola,Yaka Kesimi,Örnek anlatımı,Yelek Motif ilmek sayıları ile Videolu Açıklamalı Kadın Yelek Tarifi.

Ara örneği delikli modeli ile Burgulu Gelin Yolu modeli ile önerim Kayın valide Yeleklerin de böyle güzel ve göz alıcı Örgü Motifleri ile yapılan modeller.

burgulu-gelin-yolu-sis-orgu-bayan-yelek-modeli
burgulu-gelin-yolu-sis-orgu-bayan-yelek-modeli

Simli yumuşak Alize ip ve 3 numara Şiş. 3 Parça yeleklerde Misinalı şişe gerek yok normal şişler ile yapılır.Ama öyle rahat edenler kablolu şişler ile yapabilirler.

Önler için 86 ilmek atılıyor iken Diğer ön de aynı 86 ilmek ile yapılacak. Arka Yelek parçası 38 beden için 136 ilmek atılacak.

Tığ el örgüsü Bayan Yelekler için önerim biraz önce paylaştığım Cemre Yelek Modeli.Kolay ve şık bir örnek ile Çeyizlik Gelin Yelekleri için harika bir model.
Yelek Örneği Videosu

Yelek Kol ,Yaka Kesimi Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. GÜLLÜ AJURLU ŞİŞ İŞİ BATTANİYE ÖRGÜ MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*