Menü Kapat
cemre-bayan-tig-isi-yelek-modeli

TIĞ İŞİ CEMRE YELEK MODELİ TARİFİÖrgü Cemre Yelek Örneği ile Yazlık ve Kışlık tam Mevsimlik Kadın Yeleği için Model aramayın. Tığla Örülen Gelin Yeleği ya da Baharlık Çeyizlik Yelekler için Videolu Yelek Yapımı.

Bu videoda Yeleğin Örneği ve Motif sayıları öğretiliyor.Bundan sonra yayınlanacak olan Yeleğin Yaka Kol kesimi videosun da yakında aynı bu sayfaya videoyu ekleyeceğim.

orgu-cemre-yelek-modeli-yapimi
orgu-cemre-yelek-modeli-yapimi

Eli sıkı ve gevşek olanlar için 2 ya da 3 numara Tığ Angora tarzı Yelek ipleri ile yapılan model için kullanılan örnek Şal ve Etoller içinde yakışır.

Ama Battaniye örmek için de hiç fena bir model değil. Simli Angora Krem renkli Yelek 3 parça olarak yapılıyor. Ön parça 6 motiften ayrıca 7 sıra trabzan ile oluşuyor.

Arka için 11 Motif şeklinde yapılıyor 40 beden giyen bayanlara göre. 38 Beden isteyenler 2 numara Tığ 40 bedenlere 3 numara tığ ile deneyebilirsiniz.
Cemre Yelek Videosu


Yelek Kol kesimi

4 Comments

 1. Kulova Ogulnur

  Cok guzeller ama video bende acamyyor. O yuzden lutfen admin bizim gibi video acamayanlar icinde bir kolaylyk yapmanyz lazym. Iyice anlatylmasy lazym.

  • Admin-Dilek Özatmaca

   Merhabalar
   Sevgili Kulova sanırım sizin cihazda java eklentisi eksik bu nedenden videoları izleyemiyorsunuz. Modelleri öğreten videodaki hanımlar Youtube de kanalları olan hanımlar yani anlatımları ben yapmıyorum.Ben sadece Örneğe başlama aşamalarını dinleyip bir kısmını sizler için yazıyorum ama örnekleri çok bilemediğim için anlatımda yapamıyorum.Siz eksik olan eklentiyi indirirseniz cihazınıza o zaman tüm sitelerden videoları izleyebilirsiniz.

 2. Geri bildirim: EĞRİ BAŞAKLI FISTIKLI YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

 3. Geri bildirim: BURGULU GELİN YOLU YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir