EĞRİ BAŞAKLI FISTIKLI YELEK MODELİ TARİFİ

egilen-basaklar-fistikli-yelek-modeli
egilen-basaklar-fistikli-yelek-modeli

Bu Modelin ara örneğinin 2 li trabzanlar ile yapılan Yelek Modelinin de Videolu Tarifi olan Bir değişik Modeli için Eğri Başaklar Yelek Modeli videolu anlatımlı.

Bu örneği benzer modelleri görmüş olabilirsiniz. Hatta ben bu Eğri Başaklar örneğinin arada ki 3 lü trabzanlar yerine 5 Tane 3 lü trabzan yapılan Tomurcuk Başaklı Yelek Modelinin de yapımını burada yayınlamıştım.

fistikli-egilen-basaklar-tig-isi-orgu-yelek-yapimi
fistikli-egilen-basaklar-tig-isi-orgu-yelek-yapimi

El Örgülerin de uzman olan hanımlar Bu Tarz Tığ işi modellerin örnek ve sayılarını artırıp,azaltarak ya da modeli biraz değiştirerek yeni Tığ Modelleri çıkarıyorlar.

Acemi hanımlar da daha basit Tığ İşleri ile başlayıp bu modelleri çok rahat yapabilirler ve değiştirebilirler. Model 5 numara Tığ ve Nako ipi ile yapılıyor.

Tam anlatımlı Yelekler için sayfa altında daha çok model var ama buna da bakmak isterseniz Cemre Bayan Yeleği Modeli de anlatımlı ve burada.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAZLIK BAHAR DALI YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*