ÖRGÜ BÖLMELİ PETEK MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

bolmeli-petek-orgu-modeli
bolmeli-petek-orgu-modeli

Örgü Bölmeli Petek Modeli Örmek istediğiniz tüm Modeller için kullanabileceğiniz çok güzel görünene Yelekler de Hırkalar da,Şiş İşi Bebek Battaniyeleri ve Kışlık Bere,Patik,Atkı,Boyunluk,Örgü Fular ve Şal Modelleri içinde çok yakışır.

Videolu anlatımlı Bölmeli Petek Örgü Motifi ile ben Bayan Boyunluk ve küçük örnekli olduğu için Bebek battaniyesi örneği olarak çok yakıştırıyorum.

Maalesef yabancı anlatımlı ancak örnek anlatımı sırasında ilmek sayıları ekranda gösteriliyor sadece biraz daha dikkatli izlemek gerekiyor.

orgu-bolmeli-petek-modeli
orgu-bolmeli-petek-modeli

Bugün Şiş modellerini yeni paylaşmaya başladım az sonra da Oya Modelleri ve Kanaviçe Modelleri paylaşmayı düşünüyorum.

Tığ Modelleri için son paylaştığım Örgü Marul Tarlası Yelek Modeline buradan bakabilirsiniz.Türkçe anlatımlı Örgü Videosu.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ DALGALI AJUR YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*