El İşleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ BADEM ŞEKERİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ BADEM ŞEKERİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1000
sis-isi-orgu-badem-sekeri-modeli
sis-isi-orgu-badem-sekeri-modeli

Badem Şekeri Örgü Modeli-Türkçe videolu Örgü Badem Şekeri örnek yapılışı ile 2 renkli de örülen ama 3 birbirine yakın renkler ile yapıldığında Şiş ile Bebek Battaniyesi modeli,Yelekler,Kışlıklar ve çeşitli Örgü Modelleri için Badem Şekeri Örgü Deseni.

badem-sekeri-ornegi
badem-sekeri-ornegi

Arzu hanımın anlatımı ile 3 renkli Örgü Modeli İnce şiş ile önceden yaptığı Mavi renklerin tonlarında olan model bence daha iyi göründü.

Diğer Pembe renkli olan Örnekte daha kalın şiş kullanarak yapılmış ama sizinde gördüğünüz gibi aynı rengin

tonlarından seçilen 3 renkli model daha hoş ve dikkat çekici.

Hatta aynı tonları kullanarak Erkek Benek Battaniyesi şiş ile böyle güzel bir Örgü yapabilirsiniz. Model 4 ve katları ile 3 renkli olarak yapılıyor.

Hem Battaniye hem Örgü Modelleri için burada ki Bugün sizin için paylaştığım Kuşaklı Kelebek Örneği nasıl yapılır buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Şahzade Arması Örgü deseni içinde burada tek renkli zarif bir örnek görebilir Yelek modelleri için bu güzel öreği düşünebilirsiniz.

badem-sekeri-orgu-modeli
badem-sekeri-orgu-modeli

Badem Şekeri Örgü videosu

3 YORUMLAR

  1. Merhaba arzu hanım videonuzu izledim ornek hoşuma gitti çok tecrubeli olmadığım için bu modeli kazak haline nasıl getiririm yani yaka kısmını ne şekil kesmem doğru olur bilemedim bana yardım edebilirmisiniz 1 yaş erkek bebeğime bu modelden kazak yapmak istiyorum şimdiden ilginiz için çok tesekkur ederim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz