Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 1-2 YAŞ BEBEKLERE OMUZDAN DÜĞMELİ KAZAK YAPIMI

1-2 YAŞ BEBEKLERE OMUZDAN DÜĞMELİ KAZAK YAPIMI

4018
1-2-yas-omuzlardan-dugmeli-sis-model-kazak-tarifi
1-2-yas-omuzlardan-dugmeli-sis-model-kazak-tarifi

1-2 Yaş Bebeklere Omuzlardan düğmeli Bebek Kazak Modeli Tarifi.Omuzları Düğmeli Kolay Şiş Model Çocuk Kazak 2 yumak ipe örülüyor.Kazak yapılışı tam açıklamalı.

Kolay Bebek Kazak örmeden önce size 12-13 Yaş Nakışlı Kız Beresini de biraz önce Kızı olan Annelere yayınladım.Yılan Güle Dolandı Bere Modeli ve nakış işlemesi ile burada.

Tığla 8-10 Yaş Kazak yapımını da Daha Büyük çocuklar için Uygulayabilirsiniz. Hep Yelekler ve Hırkalar yerine Değişik Kazak Modelleri ile Kış aylarında Bir ok Kazaklar örebiliriz.

7-9 Yaş Örme Kazak için de burada göreceğiniz Sıfır yakalı Düz örgüden Pratik Kazak modelimiz de var. Tığla ve Şişe yapılan Kazaklar için Örgüler kısmına bakınız.

omuzdan-dugmeli-cocuk-kazak-orgusu
omuzdan-dugmeli-cocuk-kazak-orgusu

12-24 Aylık Bebek Kazağı Genişlik 30 cm-Boyu 36 cm-Kol altı 21 cm-Kol Boyu 25 cm 1-1,5 yaş bebekler için ideal bir ölçü.Ama tahminen 2 yaşlara kadar kullanılır.

sisle-cocukara-beyaz-el-orgu-kazak
sisle-cocukara-beyaz-el-orgu-kazak

Ortasında Baklava örneği yanların da Ara burgu modeli ve omuzlarında Düğmeler bulunuyor.Lastik olan Yaka,Kola ve Etek lastiği 2-3 sıra Mavi lastik örülüyor.

omuzdan-dugmeli-1-2-yas-bebek-kazak
omuzdan-dugmeli-1-2-yas-bebek-kazak

Kazak Orta kalınlıkta ip ve 4 numara Şiş ile yapılıyor. 2 yumaktan biraz fazla ip kullanılıyor.Kol Kesimi 7 ilmekten yapılıyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz