Örgü Modelleri 12-13 YAŞ KIZLARA NAKIŞLI ŞİŞLE BERE YAPIMI

12-13 YAŞ KIZLARA NAKIŞLI ŞİŞLE BERE YAPIMI

2317
Nakisli-yilan-gule-dolandi-12-13-yas-beresi
Nakisli-yilan-gule-dolandi-12-13-yas-beresi

Şişle Yılan Güle Dolandı Modelli 12-13 yaş Kızlara göre Nakışlı Çiçek İşlemeli Şiş Örgü Bere Tarifi. Bere tarifi ve İğne ile Nakış yapılışı tüm detayları ile.

Modlimiz bu  ama modele geçmeden Bugün Nazarca.com sitemde neler yayınlanış bir bakalım isterim. 2 Tane İğne Oyalı Modeli bir arada göreceğiniz burada İp Bükmeli İğne Oyaları bulunuyor.

Bebeklere Şirin mi? şirin Saçlı Bereli Bebek Eldiveni değişik ve sevimli modeli ile Tüm Bebek Anneleri yapmak isteyecektir.

Şişe Burgulu Bayan Patiği son zamanlarda yayınladığım Şiş Patik Modelleri kadar şık beğeneceğiniz 2 şiş modeli bir Patik.

tohumlu-yılan-güle-dolandı-bere-1
tohumlu-yılan-güle-dolandı-bere-1

Nakışlı Yılan Güle Dolandı Örnek Tarifini geçenlerde Yelekler,Battaniyeler,Hırkalar ve Şallar için önermiştim.

12-13 Yaş kızlar için 40 ilmekle başlanıyor.Daha ufak çocuklar ya da Bayanlar için 50 ilmek ile başlanması Düz tarafının daha uzun yapılması öneriliyor.

nakisli-ornekli-bere-tarifi
nakisli-ornekli-bere-tarifi

Güzel bir Bebek Yünü ve 3 numara Şiş ile 40 ilmek atıp Nakışlı Genç Kız Beresine başlayabilirsiniz. Berenin Yan takılan bere gibi dökümlü olmasını isterseniz Düz tarafını bir o kadar uzun yapın.

Kızlara Gülizar Beresi modelini geçen yıl sonlarında sunmuştum.Gülizar filminde görülen bir ara çok Popüler Bere Modeliydi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz