Menü Kapat

sisle-sacli-bereli-kiz-seklinde-bebek-eldiveni

BEBEKLER İÇİN SAÇLI BERELİ KIZ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN TARİFİÖrgü Bebek ve Çocuk Eldiveni Saçlı ve Bereli Kız Görünümlü Şirin Şiş İşi Eldiven modeline çocuklar bayılacak. Tek Parmaklı Bebek Eldiveni Baştan sona Tam Tarifi.

Şişle Burgulu Minik Örnekli Bayan Patik yapımını paylaştıktan sonra Bu Güzel Sevimli Kız Bebe Eldiven modelini örebiliriz.

2 Şişle 5 Parmaklı Eldiven yapılışını daha önce hiç gördünüz mü? Ayrıca Dikişsiz Parmaklı Eldiven ve 2 şiş ile yapılıyor.Bay ve Bayanlar için Büyü Eldiveni de burada.

Örgü Dikişsiz Bere Eldiven Bayan Takımı da Şişle yapabileceğiniz Şişle Çapraz modelle yapılmış Mavi çok hoş bir Takım.Parmaksız Yarım Eldiven şeklinde.

sacli-sisle-yapilan-bereli-kiz-eldiveni
sacli-sisle-yapilan-bereli-kiz-eldiveni

Tığla Eller Serbest Eldivenleri de daha çok Teknolojik aletler kullanan bayanlar için Parmaksız olarak örülmüş. Genç Kızlar bunu sevecektir.

Yine Kız Çocuklar için Hello Kity gibi Tavşan görünümlü Şişle Fiyonklu Eldiven modeli yapabilirsiniz.Tek parmaklı üstü kapalı.

Gördüğünüz gibi sitede bir çok Örgü Eldivenler ve Tarifleri sitemiz de değişik modeller ile görebilirsiniz. Bugün yapılan Saçlı Bereyi Erkek bebekler İçin Saç yapmadan da örebilirsiniz.

Eldİven iki parçadan oluşuyor.İlk olarak alt lastik bölümü yapılıp sonra Beresi yapılıyor.Saçlar yapılıp bere üstüne dikiliyor.

tek-parmakli-sacli-kizli-bebek-eldiveni
tek-parmakli-sacli-kizli-bebek-eldiveni

Eldiven örmek için Orta kalınlıkta bebe yünü- 4 numara Örgü şişleri ile 33 ilmekten başlanıyor. 12 Aylık Tek Parmaklı Bebek Eldiveni içindir.

Eldiven 33 ilmek ile başlayıp 10 sıra lastik modeli ile devam ediyor. Eldiven 1 Yaş Bebekler için 2 Yaş Kızlı Saçlı Bebek Eldiven için 37 ilmek ile başlayıp 3 sıra fazla örebilirsiniz.

5 Yaş Bereli Saçlı Eldiven örmek için de önerilen ” 39 ilmek ile başlama + 12 sıra lastik + 11 ilmek parmak çıkartma + burada 8. sırada kesmiştim siz 12. sırada kesin + ——— beresini de 41 ilmek başlama +5 sıra lastik”

2. Devam videosu

1 Comment

  1. Geri bildirim: ERKEK BEBEKLERE SEVİMLİ AYILI ELDİVEN TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir