Skip to main content


sisle-sacli-bereli-kiz-seklinde-bebek-eldiveni

BEBEKLER İÇİN SAÇLI BERELİ KIZ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN TARİFİ

Örgü Bebek ve Çocuk Eldiveni Saçlı ve Bereli Kız Görünümlü Şirin Şiş İşi Eldiven modeline çocuklar bayılacak. Tek Parmaklı Bebek Eldiveni Baştan sona Tam Tarifi.

Şişle Burgulu Minik Örnekli Bayan Patik yapımını paylaştıktan sonra Bu Güzel Sevimli Kız Bebe Eldiven modelini örebiliriz.

2 Şişle 5 Parmaklı Eldiven yapılışını daha önce hiç gördünüz mü? Ayrıca Dikişsiz Parmaklı Eldiven ve 2 şiş ile yapılıyor.Bay ve Bayanlar için Büyü Eldiveni de burada.

Örgü Dikişsiz Bere Eldiven Bayan Takımı da Şişle yapabileceğiniz Şişle Çapraz modelle yapılmış Mavi çok hoş bir Takım.Parmaksız Yarım Eldiven şeklinde.

sacli-sisle-yapilan-bereli-kiz-eldiveni
sacli-sisle-yapilan-bereli-kiz-eldiveni

Tığla Eller Serbest Eldivenleri de daha çok Teknolojik aletler kullanan bayanlar için Parmaksız olarak örülmüş. Genç Kızlar bunu sevecektir.

Yine Kız Çocuklar için Hello Kity gibi Tavşan görünümlü Şişle Fiyonklu Eldiven modeli yapabilirsiniz.Tek parmaklı üstü kapalı.

Gördüğünüz gibi sitede bir çok Örgü Eldivenler ve Tarifleri sitemiz de değişik modeller ile görebilirsiniz. Bugün yapılan Saçlı Bereyi Erkek bebekler İçin Saç yapmadan da örebilirsiniz.

Eldİven iki parçadan oluşuyor.İlk olarak alt lastik bölümü yapılıp sonra Beresi yapılıyor.Saçlar yapılıp bere üstüne dikiliyor.

tek-parmakli-sacli-kizli-bebek-eldiveni
tek-parmakli-sacli-kizli-bebek-eldiveni

Eldiven örmek için Orta kalınlıkta bebe yünü- 4 numara Örgü şişleri ile 33 ilmekten başlanıyor. 12 Aylık Tek Parmaklı Bebek Eldiveni içindir.

Eldiven 33 ilmek ile başlayıp 10 sıra lastik modeli ile devam ediyor. Eldiven 1 Yaş Bebekler için 2 Yaş Kızlı Saçlı Bebek Eldiven için 37 ilmek ile başlayıp 3 sıra fazla örebilirsiniz.

5 Yaş Bereli Saçlı Eldiven örmek için de önerilen ” 39 ilmek ile başlama + 12 sıra lastik + 11 ilmek parmak çıkartma + burada 8. sırada kesmiştim siz 12. sırada kesin + ——— beresini de 41 ilmek başlama +5 sıra lastik”

2. Devam videosuBenzer Yazılar:

ÇİÇEK DÜĞMELİ ÖRGÜ BOYUN ŞALI VİDEOLU YAPIMI
Tığ işi Örgü Boyunluklar,Örgü Fularlar ve Örgü Atkılara bayılıyorum.Hele Videolu anlatımlı  Çiçek Düğmeli Örgü Boyun Şalı gibi harika güzel ve çok amaçlı hem Boyunluk,hem Şal hem Etol ve Örgü Fular gibi kullanılıyor. orgu-dugmeli-tig-boyun-sali Örgü Boyunluk Şal Modeli zaten çok güzel,çok zarif ,üstüne birde Çiçek şeklindeki Düğmeler ile harika ...
YALANCI SELANİK ÖRGÜ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI
Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır? Türkçe videolu anlatımlı Yalancı Selanik Örgü Modeli yapımı ile örneğin ne yalanci-selanik-orgu-modeli kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Selanik örneği ve benzeri esnek örgüleri hem örgü başlangıcı hem örgü modelinin tamamını bu tarz örnekler ile örebilirsiniz. Klasik bilinen örneklerin dışında yeni örgü desenleri videoları da isterseniz ...
YELEK VE BATTANİYE ÖRNEĞİ KOLAY ZİKZAK
Tığla en Kolay Zikzak Örneği Bayan Yeleklerin de ve Bebek Battaniyeler de çok kullanılan Kendinden kıvrımlı kenarı ile Videolu anlatımlı yapımı. Trabzanlar ile yapılan model yapılıyor ve başlarken İstediğiniz genişlikte zincir çektikten sonra ilk sıraya başlayabilirsiniz. basit-zikzak-modelli-yelek-battaniye-tig-orgu Yelek yapacaklar için Zikzak Tığ örneği ile Nasıl Yaka Kol kesimi yapılır? ...
İKİ TARAFI FARKLI RENKTE TUNUS ÖRGÜ ÇİFT TARAFLI BOYUNLUK
İki Tarafı Farklı Renkte Tunus Çift Taraflı Boyunluk Modeli hem Örgü Bayan Boyunluk  Hem Erkekler İçin Boyunluk için Türkçe Videolu Anlatımlı 2 Renkli Tunus Boyunluk Videolu Yapılışı Tunus İşi Boyunluk için Tunus şişin her iki tarafı da Tığ olması gerekiyor.İki Uçlu Tunus Tek şiş 5 numara ve 2 renk Yünlü Örgü ...
İNCİ DÜĞMELİ 0-8 AYLIK BASİT KOLAY BEBEK YELEK ÖRGÜ YAPIMI
Tığ İşi Bebek Yeleği Tarifi-0-8 Aylık Bebekler için - Merhabalar bugün Bebekler  için yelek çalışması sunacağım.. Yeleğimiz. 1 ile 8 aylık.Yeleğimiz de kullanılan malzemeler:1 tane Nako Lüks Minnoş İp-3 Numara tığ-3 adet Top İnci Düğme İlk roba kısmı yapılır. 104 zincir çekip ilk sırada ön kol arka beden ayrımı yapılır. Ön ...
ÖRGÜ YENİ DOĞAN KURBAĞALI KOSTÜM YAPILIŞI
Fotoğraf Çekimi için Şirin Örgü Bebek Kostümleri içinden en şirini Kurbağalı Bebek Kostümü baştan Sona Anlatılan Örgü Kostüm yapımı Tığla ve Türkçe Videolu. Benim en ufak olan çocuğum şu an 11 yaşında bu sebeple benim çocuklarım için böyle Sevimli Örme Bebek Kostümleri ile Fotoğraf Çekimi yapamadım.O zamanlar ya yoktu ya vardı ...
KIZ ÇOCUKLARA ILIK GÜNLERDE GİYİLEN KİLOŞ YELEK YAPIMI
Tığ İşi İncili Çiçekli Patı ile Sevimli Bebek Yeleği Yakadan başlanıyor Kol ayrımından sonra Bedeni ile Kiloş Etekli Kız Bebek Yeleği bitiriliyor. En son basit Tığ çiçekleri inciler ile birlikte Yaka ve Ön Patlara dikilir.İsteyen Etek lastiği olan alana Eteklere de aynı çiçekleri uygulayabilir. Yeleğin çiçeklerine 3 numara İnciler dikiliyor. Boncuk dikip ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “BEBEKLER İÇİN SAÇLI BERELİ KIZ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir