El İşleri Bebek Örgüleri ŞİŞLE FİYONKLU KIZ ÇOCUK ELDİVEN YAPILIŞI

ŞİŞLE FİYONKLU KIZ ÇOCUK ELDİVEN YAPILIŞI

5545
fiyonklu-sirin-sis-isi-kiz-eldiveni
fiyonklu-sirin-sis-isi-kiz-eldiveni

Hello Kitty Eldiven Nasıl Yapılır? görmek için hemen burada ki anlatımlı yapılışı olan Videolu Eldiven Tarifine bakabilir Tek Parmaklı Şiş Örgü Eldiven ile Sevimli Fiyonklu Kız Çocuk Eldiveni örebilirsiniz.

Bebekler için bir kaç ilmek azaltarak yapabilirsiniz ama bu Model 3-4 yaş Çocuklar için örülüyor.Ancak Eldiveni 1 yaşındaki Çocuklara kadar giydirebilirsiniz geniş daha rahat ederler.

Şişle Eldiven örmek için Patik ipi ve 3  numara Örgü şişleri İp olarak Ören bayan lüks baby ip kullanılmış siz kendi istediğiniz ipi kullanabilirsiniz ancak kalınlıkları farklı olmasın yoksa Eldiven Büyük ya da Küçük gelebilir.

kiz-cocuklar-icin-sevimli-sis-isi-eldiven
kiz-cocuklar-icin-sevimli-sis-isi-eldiven

Süslemeler Yüz ifadeleri için 2 renk Eldiven için 2 renk toplam 4 renk üzerine kurulu 2 Şiş Eldiven yapılışına başlarken 39 ilmek atarak başlayabilirsiniz.

39 Olup 40 olmadığına geline Parmak için artırma yapılacak ondan böyle tek sayılı olması gerekiyormuş. 39 ilmek Eldiven lastiği için istenilen boya gelinceye kadar örülür Pembe ipe geçilir.

Daha Ufak Bebeklere Örülen Tığla Bebek Eldiveni tarifini de buradan görebilir minik bebeklerin ellerini kış boyu sıcak tutabilirsiniz.
Kız Çocuk Şiş Eldiven videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz