burgulu-yanlari-mink-ornekli-sis-kadin-patigi

ŞİŞLE BURGULU VE MİNİK ÖRNEKLİ BAYAN PATİĞİ TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Patikler, Tığ İşi

Patik modelinin yanlarındaki minik örneği ile Ön Burun tarafına yapılan Burgulu Modeline 2 Şiş ile uygulanan Bu Patiği siz de beğendiniz mi? Beğenenler buyursun  izlesin yapılışını öğrensin.

35-36 Numara Burgulu Minik örnekli Patik için de öneri ” Lastik kısmını 2 numara sisle yapın burgu kısmını 6 burgu yapın yerini de eksiltme var o şekilde devam edin” şeklinde.

Üç Yollu Fıstıklı Şiş Örgü Desen çalışmasını da görmek isterseniz buradan bakınız. Bu modeli ben daha yeni gördüm çok değişik ve güzel.

burgulu-sis-orgu-2-renkli-ceyizik-patik
burgulu-sis-orgu-2-renkli-ceyizik-patik

Tığla da Patik örmek için Lastikli Trabzanlı Bayan Patik modeli zarif modeli ile sizlerin Tığ işi Örme Patik isteyenlerin beğeneceği bir model.

3-burgulu-sis-desenli-bayan-patik
3-burgulu-sis-desenli-bayan-patik

39-40 numara için İlmek sayısını aynı başlayın.Ön burgu ve lastik bölümünü bir kaç sıra daha fazla örün. 3,5 numara Şiş ve 60 ilmekle 38-39 numaraya kadar Patik modeline ilmek atılıyor.

iki-sis-minik-orgulu-2-renkli-burgulu-patik
iki-sis-minik-orgulu-2-renkli-burgulu-patik

Eli biraz gevşek olanlar 37-38 numara için 2,5 numara Şişle örebilirler. Emine hanım 9-10 Yaş Kız çocukları için şöyle önermiş. “45 ilmek başla canım yanlar 15 orta da 15 olur orantılı şekilde ör burguyu da 5 yapabilirsiniz”

Örnek Lastikten sonra 30 sıra 8 burgu ile tamamlanıyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ŞİŞLE BURGULU VE MİNİK ÖRNEKLİ BAYAN PATİĞİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir