ELLER SERBEST ÖRGÜ BAYAN ELDİVENİ TARİFİ

eller-serbest-bayan-eldiveni
eller-serbest-bayan-eldiveni

Eller Serbest Eldivenleri Teknolojinin her dahil hayatımızda olduğu Ellerimizi Dışarıda da çok kullandığımız bu dönemde en çok Tercih edilen Parmaksız Bay ve Bayan Eldivenleri oldu.

Tabi Teknolojinin tüm nimetlerinden çok fazla faydalanan Çocuklar dahi şimdi Parmakları olmayan Çocuk Eldivenlerini daha çok kullanmak istiyorlar.

eller-serbest-parmaksiz-bayan-eldiveni
eller-serbest-parmaksiz-bayan-eldiveni

Sayfanın altına doğru indiğinizde Örgü Parmaklı Eldivenler,Tek parmak Eldiven ya da Şişle Eldiven Örme çalışmamalarını da inceleyebilirsiniz.

Ören hanım kanalı ile her gün bizlere Şiş ve Tığ ile yapılan Harika örgüler paylaşan ve bu güzel Eldivenleri ören Emine hanıma Teşekkürler,emeğine sağlık.

Az Önce kendisine ait Ponponlu Bayan Botları olan Harika çok kolay ve modern Şık Örgü Bayan Botu tarifini de sizler için paylaştım.

İp olarak Yün Angora ince ip ve 2,5 numara Tığ kullanılmış. 45 Zincir çekilerek Eldiven örmeye başlanıyor.Ama siz el bileğinizin genişliğine göre ve elbetteki çok sıkı çekmeyin üzerine trabzan yapılacak.
Eller Serbest Eldiven videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRÜMCEKLİ KUM BONCUK MODELİ TIĞ OYASI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*