ÖRGÜ DİKİŞSİZ BERE ELDİVEN TAKIM TARİFİ

dikissiz-bere-eldiven-bayan-takim-sisle
dikissiz-bere-eldiven-bayan-takim-sisle

Takım Şişle Hardal Dokuma  Örnekli Mavi Dikişsiz Bere ve Tek Parmaklı Takım Eldiven yapımı için Videolu anlatıma bakabilir Takım Kışlık Örme Eldiven Bere Bayan Takım örebilirsiniz.

Dikişsiz Kolay Bere yapılışı için  2 tane Alize Lanagold Classic yün ip-3,5 numara 60 cm uzunluğunda misinalı Kablolu şiş kullanılıyor.

sisle-dikissiz-eldiven-bere-takim-tarifi
sisle-dikissiz-eldiven-bere-takim-tarifi

Bu Ölçüler sadece Bere modeli için.Eldiven yapımı için yine aynı marka ip-4 numara 4 tane çorap şişi, 3,5 numara 5 tane çorap şişi-3 Numara Tığ gerekiyor.

2 Yumak İp hem Berenin hem Eldivenin yapılışı için yeterli gelmiş.Bere için Peluş ponpon bulamayanlar (Tuhafiyelerde satılıyor) İple Ponpon yapabilirler.

Bu modelde Hardal Dokuma Modeli geniş kullanılmş.Ama burada Atkı Modelleri için önerdiğim Örgü Hardal Dokuma modeli daha küçük çaprak dokumalar ile yapılıyor.

Mavi Dikişsiz Bere Videosu

Mavi Dikişsiz Eldiven Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*