Menü Kapat

Häkelmuster -Flechtmuster

HARDAL DOKUMA ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLIWoven Cable StitchHow to Knit the Woven Cable StitchDokuma Örgü Modelleri-Hardal Rengi Dokuma Örgü Modeli yapılışı Videolu -kolay Örnek Tarifi.

Hardal Dokuma Örgü Örneği o kadar çok amaçlı bir örnek ki çeşitli şekillerde kullanılıyor.Örgü Kazak,Hırka ve Yelek modelleri üzerinde aynı Saç örgüsü örneği ya da Burgulu Örgüler gibi ara örnek olarak çok güzel oluyor.

Hardal Dokuma Örgü Deseni Örgü Atkı Örneği,Örgü Bere örgü deseni ve Bebek Battaniyesi Şiş işi örnek olarak hem kalın hem de çok güzel oluyor.

Eğer bulabilirsem videonun altına Bu Hardal Dokuma Örneği ile neler örülür? sizler için bulabildiğim resimleri de paylaşacağım.

orgu-hardan-rengi-dokuma-modeli-yapilisi
orgu-hardan-rengi-dokuma-modeli-yapilisi

Hardal Dokuma Desenlerinin sayısını artırdığınızda daha uzun Çapraz örgüler yapabilirsiniz. Özellikle ine ip kullananlar sayıyı videoda ki gibi

Dokuma örgüler arasında 5-6 sıra düz ,Ters,Pirinç Örneği,Su Dalgası örgüsü gibi ara örnek yaptığınızda Dokumalar arasında mesafe olur ve ortaya bambaşka bir örnek çıkabilir.

Az önce sizlere tam 6 Adet Türkçe anlatımlı Videolu Örgü Bere Tarifleri paylaştım.Bere örneği arayan hanımlara Hardal Dokuma Örgü modeli ile Bere örmelerini önerebilirim.

Yine en güzel şiş işi örnekler arasında gördüğüm çok eski bir örgü örneği olan Kahve Çatlağı Örgü Modeli yapılışı burada Türkçe videolu anlatımına bakabilirsiniz.

Hardal Dokuma Örneği Videolu anlatımlı Örne Tarifi

Resimlere Tıklarsanız daha büyük görebilirsiniz

Wie zum Stricken der gewebte Kabelstich-Sådan strikkes Woven Cable Stitch-Hoe te breien de Woven Cable Stitch

3 Comments

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ DİKİŞSİZ BERE ELDİVEN TAKIM TARİFİ – Nazarca.com

  2. Geri bildirim: TIĞLA SİMLİ DOKUMA BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: ORTASI KALPLİ KARE MOTİFLERDEN BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir