ip-bukmeli-osmanli-lalesi-igne-oyalari


İP BÜKMELİ 2 TANE İĞNE OYALI MODEL TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Yazma,Yemeni

İp Bükmeli İğne Oyası Modelleri ve yapımı- Bu sayfa da İki Tane Osmanlı Lalesi iğne oyası ve Lale Soğanı Oya Modeli var.Hangini ilk yayınlayayım karar veremeyince Aynı teknik ile yapıldıkları için birlikte Tariflerini yayınlamaya karar verdim.

İğneyle İplik Oyası modeli de denilen bu İpleri 10-15 kat yaptıktan sonra Bükme tekniği ile çeşitli Şekiller verilerek farklı Ara örnekleri ile yapılıyor.

Siz iki modelden hangini daha çok sevdiyseniz O Lale İğne Oyası ile yapınız.İplik Oyası Örneklerine Burada Çiçekli İplik modelinin yapılışı burada.

lale-tohumu-sogani-oyasi
lale-tohumu-sogani-oyasi

Sinek Kanadında Laleler İğne Modelini de kibar zarif ve narin İğne Oyasını sevenlere sundum. Değişik modelli Laleli Tığ ve İğne Oyaları için sayfada farklı anlatımlar görebilirsiniz.

ip-bukmeli-laleli-igne-oyasi
ip-bukmeli-laleli-igne-oyasi

Boncuklu Lale Tığ Oyasında güzelliği ile meşhur Lalelerden yapılan bir Boncuk Oyası. Tüm modeller Tarifi ile sayfamız da.

Osmanlı Lalesi İğne Oyası

Lale Soğanı İğne Oyası

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “İP BÜKMELİ 2 TANE İĞNE OYALI MODEL TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir