en-zarif-kenar-igne-oyasi-ornek-anlatimi


İĞNE OYASI HAFİF ÖRNEKLİ ZARİF OYA TARİFİ

El İşleri, Örgü Videoları, Yazma,Yemeni

Hafif Örnekli Zarif İğne Oyası o kadar kibar bir örnek ki görenler bir de yakından modele bakayım dedirtecek türden.Örneği Tarifi de açıklamalı İğne Modelidir.

En Zarif İğne Oyası Modellerinden biri olarak bu modeli de İğne Oyası Örnekleri arşivimize aldık.Bugün bu 2. İğne Yazma modeli oluyor.

İlk model de bir sayfa için de 2 tane İp Bükmeli İğne Oyası örnek tarifleri var.2 Değişik İğne Oyası Lale Soğanı modeli ve Osmanlı Lale İğne Oyası var.

Kibar modeli ile bu güzel Zarif Oya modeline bakan gözer tekrar bakacak herkes sizden Örneğin tarifini isteyecek.Hangi Bayan Zarif modelli İğne işini sevmez ki?

igne-oyali-kenar-modeli-en-zarif-ornek
igne-oyali-kenar-modeli-en-zarif-ornek

Örnek kolay birde Pastel renkli İpler tam uyum sağlamış.Koyu İpler ile aynı şıklıkta olur mu? bilmiyorum denemeniz gerekir.Örnek çıkaracağınız zaman Koyu renkler ile uygulayıp görebilirsiniz.

Baş örtüleri tümünde bu modeli uygulayabilirsiniz.Namazlık Oyası olsun Mevlüt oyası olsun  Yazma ve Tülbent her türlü Kenar oyalarına yakışır.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “İĞNE OYASI HAFİF ÖRNEKLİ ZARİF OYA TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir