NAMAZ ÖRTÜSÜ GENİŞ İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

namaz-ortusu-genis-igne-oyasi
namaz-ortusu-genis-igne-oyasi

Namazlık İğne Oyası Modelleri için Tek Renkli Geniş İğne Oyası Model yapılışı İğne Oyası Örneği sizinde videoyu izlediğiniz de Türkçe açıklamalı kolay iğne oyası modelini çıkarabilirsiniz.

Çok renkli İğne oyalarını ben Beyaz renkli Namazlık ve Mevlit örtülerine çok yakıştırmıyorum.Böyle tek renk ile yapılan İğne Oyaları benim Namazlıklar da daha hoşuma gidiyor.

genis-igne-oyalari-namazlik-modelleri
genis-igne-oyalari-namazlik-modelleri

Marifetli Eller kolay ve güzel Oya Modelleri ile İğne Oyası Nasıl yapılır? öğrenmek isteyenler için çok güzel Yeni İğne Oyası Örnekleri öğretiyor.

ortu-namazliklara-igne-oyalari
ortu-namazliklara-igne-oyalari

Işıl,ışıl Renkli 2-3 renk ile yapılan Çilek İğne Oyası Modeli Dün sizinle paylaştığım Zarif İğne Oyası Örneği için buradan  görebilirsiniz.

Son Yazılarım Örme Bebek Yeleği ve Üzüm Sepeti Örgü Modeli nasıl yapılır görmek isterseniz buyrun.

İğne Oyası Namaz Örtüsü,Namazlık İğne Oyaları ,Namazlık Oyası,İğne Oyası Namazlık Modelleri,İğne Oyası Yapılışı,Oya Dersleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. İĞNE OYASI KEDİ MERDİVENİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. BONCUKLU ÇEYİZLİK TÜLBENT İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. ŞİŞLE ÇİÇEKLİ OYA YAPILIŞI VE 95 TANE MODEL | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*