İĞNE OYASI ÇİLEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

cilekli-igne-oyasi-yapilisi
cilekli-igne-oyasi-yapilisi

Çilekli İğne Oyası Yazma ve Havlu Kenarı İğne Modeli olarak kullanılan son zamanlarda çok moda olan ve Sevilen İğne Oyası Örnekleri içinde olan bu modeli Türkçe Videolu olarak buradan izleyerek siz de yapabilirsiniz.

Çilek Modeli İğne Oyası yapımı olukça kolay Tığ ve İğne Oyası Dersleri için sitede göreceğiniz diğer Oya Videolarını izleyerek aradığınız ve öğrenmek istediğiniz İğne Modellerini öğrenebilirsiniz.

igne-oyasi-cilek-modeli
igne-oyasi-cilek-modeli

Çilekli İğne Modeli Yemeni Oyası gibi kibar çok detayları olmayan Kolay İğne Oyaları için bazı modelleri size önerebilirim.

cilek-modelli-igne-oyasi
cilek-modelli-igne-oyasi

Bu model dışında burada İğne Oyalı Modellere bakabilir 6 İğne oyası Anlatımlı model ve En Güzel Yeni İğne Oyası Örnekleri için buraya bakabilirsiniz.

cilek-igne-modeli-yazma-kenari
cilek-igne-modeli-yazma-kenari

Genelde Namazlık İğne Oyası,Mevlüt ve Havlu İğne Oyaları için kullanılan Geniş İğne Oyaları için burada ki model yapımına bakarak aynısını sizde yapın ve Güzel Yazma modelleriniz olsun.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. NAMAZ ÖRTÜSÜ GENİŞ İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*