ŞİŞLE ÇİÇEKLİ OYA YAPILIŞI VE 95 TANE MODEL

sisle-cicek-motifli-tig-oyasi-yapimi

Tığ ve İğne Oyaları ile El işi işleme sanatında En Güzel Oya Örnekleri ve Türkçe videolu Şişle Çiçekli Tığ Oyası yapılışı.Yeni Oya Modelleri içinde Yeni İğne Oyaları,Yeni Tığ Oyası Yazma ve Havlu Modelleri görebilirsiniz.

Bu sayfaya girip bu kadar güzel İğne ve Tığ Oyalarına bakıp 1-2 tane de öğrenmek istemez mi diye düşündüm ve sizlere Çiçekli Şiş Oya Modelinin yanı sıra Sepet İğne Oyası Modelinin  videosunu sayfaya ekledim.

Hem Tığ Oya Modelleri,Hem Yemeni İğne Oyaları için en beğendiğim ve Pinterest’te en sevilen Oya Modellerin den seçtim.

Burada ki Modeller dışında sitede daha fazla Oya Anlatımları,Açıklamalı İğne Oyaları,Mekik Oyası Modelleri ve Yapılışı,Firkete Oyaları gibi Çeyizlik el işlerinde sıkça kullanılan Oyaları görebilirsiniz.

yazma-kenari-bonuk-cevirme
yazma-kenari-bonuk-cevirme

Ama buradan en yeni paylaştığım Geniş Namazlık Oya Modeli için burada ki sade ama çok şık Oya Örneğine bakabilir ve öğrenebilirsiniz.

Kedi Merdiveni İğne Oyası Modeli çok beğenilen Facebook İğne Oyaları modelleri içinden seçtiğim modele buradan bakabilirsiniz.

Tığla Çiçekli Şiş Oyası Yapılışı

İğne Oyası Sepet Modeli Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ KOLAY ŞİŞ OYASI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*