Menü Kapat

kucuk-tavsanlar-orgu-modeli-yapilisi

KÜÇÜK TAVŞANLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLUKüçük Tomurcuk ve Ajurlar dan oluşan Küçük Tavşanlar Örgü Modeli çok sevimli bir Örnek.Bu Şirin Örgü Modeli

kucuk-tavsanlar-orgu-modeli-yapilisi
kucuk-tavsanlar-orgu-modeli-yapilisi

Sevgi hanımın Örgü Örneklerinden. Tam Tavşanların olduğu bölümü renkli iple ördüğünüz de oldukça güzel bir Örgü deseni olabilir.

Örnek ters düz edildiğinde iki farklı örgü modeli gibi görünüyor.Sevgi hanımın dediği gibi Aynı zamanda Ajur Topları modeli şeklini alıyor. Örnek orta kalınlıkta örgü ipi ve 3.5 numara şiş ile örülüyor. Ajur toplarının olduğu her motif 5 ilmekten oluşuyor ve 5 ilmek ve katlarından oluşuyor.

En son Dün size Üst Üste Kalpler Örgüsünü tanıtmıştım. Anlatımlı Örgülerin bir çoğu Türkçe Videolu açıklamalı ancak bazı çok güzel ve çok beğendiğim Örgüleri sizlere yabancı anlatımlı olsa da detaylı gösteriliyorsa burada paylaşıyorum.

Tığ İşi Örgü Videoları isteklerinden Örgüden Yatak Örtüsü Motifleri olarak Çiçekli ve renkli ipler ile örülmüş olan oldukça şık bir Örneğe bakmak isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Küçük Tavşanlar Örgüsü bebek örgüleri için olur ama diğer örgüler içinde bu şık örnek ile güzel şeyler örebilirsiniz. Eğer şu Ajurlu Topları renkli diğer bölümleri tek renk örülürse işte o zaman şiş işi Örgü Bebek Battaniyesi örneği için de kullanabilirsiniz.
Küçük Tavşanlar Örneği Türkçe Videolu İzle

1 Comment

  1. Geri bildirim: KESME ELMAS ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir