KIRMIZI BAŞLIKLI 2-4 YAŞ FİYONKLU KIZ BERESİ YAPIMI
kirmizi-baslikli-fiyonklu-kiz-cocuk-beresi

KIRMIZI BAŞLIKLI 2-4 YAŞ FİYONKLU KIZ BERESİ YAPIMI


Tığla Kırmızı Başlıklı Kız Beresi Tarifi-Bant genişliği ile her Yaşa her başa uygun yapabileceğiniz Kırmızı Fıstıklı ve Fiyonklu 2-3-4 yaş Kızlara Model anlatımlı Bere Tarifi.

Nako Astra Kırmızı ip-2 Numara Tığ ile Tığ işi 9 zincir ile başlanıyor.Enine kafa genişliğin de örülen Kırmızı bant Sık iğne ya da arzuya göre trabzanla yapabilirsiniz.

Model Fıstık üzerine kurulup Tığla örülen Fiyonk ile Yandan Fiyonklu Bebek Beresi tamamlanıyor. Ban genişliği hangi baş ölçülerine adar yapılırsa her yaşa uygulanır.

kirmizi-baslikli-kiz-bere-yapimi
kirmizi-baslikli-kiz-bere-yapimi

Berenin yapım aşamasında gördüğünüz gibi Bant enine yapıldıktan sonra Fıstık örneği üstüne kurulup artırmalar ile yapılıp tepeden büzülüyor.En son Fiyonk ile yandan Fiyonklu oluyor.

Şipşak 60 Dakikada Bere Yapılışı için Dün sunduğum bu model de Kız ve Erkek Bay ve Bayan Her yaşa yapılabilir model bir Bere.Tığ işi Zikzak örneği kullanılıyor.

Yumuşak Bayan Bere Modeli hem Kızara Hem Anneleri için.Batik iple örülen Bere Tarifi burada.

Şişle Erkek Beresi yapımı öğretilen bu model de iri baklava desenleri ile Yetişkin Erkek Çocuk ya da Bebek Bereleri için göründüğünden daha Kolay bir Bere.

Üstünden Başlanan Fıstıklı Bere modeli yapılışını izlediğiniz de göreceğiniz gibi yukarıdan başlanıp En son Lastik yapımı ile bitiriliyor.

Kızlara Yapışık Omuz Şallı Bere modeli Ufak çocukların başından berelerini çıkarmalarını zorlaştıracak.Hem de Omuzları ve bedeni de sıcak tutacak.

orgu-kirmizi-baslikli-kiz-bere-modeli
orgu-kirmizi-baslikli-kiz-bere-modeli

Kırmızı Başlıklı Kız Beresi Videosu için buraya bakabilirsiniz. Giyecek olan Çocuklara Allah ömürler versin ,sizler de Kolay gelsin.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın