ŞİPŞAK ÖR TAK BAŞINA 60 DAKİKADA BERE YAPIMI
orgu-sipsak-60-dakikada-bere-modeli

ŞİPŞAK ÖR TAK BAŞINA 60 DAKİKADA BERE YAPIMI


1 Saatte Örülen Şipşak Bere Modeli Tarifi-Tığ ile yapılma Zikzaklı örnekli 3 Renkli Bere Çocuk ve Gençlere Göre.Bant genişliğin de Örülen Bereler her yaşa göre yapılabilir.

3 Renk ihraç fazlası Örgü İpleri- 5,5 mm Tığ- Makas-İğne.9 Zincir ile enine trabzanlar ile Berenin Lastik bant kısmı yapılır.Bunu başınızın genişliğine uyacak şekilde örmelisiniz.

Ördüğünüz Bere Bant bittikten sonra yan tarafından diktikten sonra Halka aline getirilen Bereden İlmek çıkarıp Modeli kurmaya başlanıyor.

60-dk-sipsak-bere-yapimi
60-dk-sipsak-bere-yapimi

Lastik ve Örnek aynı renk iple kurulduktan sonra Aralarda farklı renkler ile Zigzag Örgü Tığ örneği yapılır.

Modeli isterseniz Tek renk yapabilirsiniz.25 cm yüksekliğin de yapılan Bere için kendinden geçişli Batik ipler ile de yapabilirsiniz.

sipsak-bere-yapilisi
sipsak-bere-yapilisi

Enine başlanan Lastik Kafanızın genişliğinde yapıldıktan sonra Üzerine Örnek kurulan Şipşak Bere Modeli Her yaşa yapılır.

Batik İple Fıstıklı Kolay Bere Modeli de en son yayınlanan Bere yapımı.Batik örgü ipi kendinden renk geçişi ile bir çok Örgülerde kullanılıyor.

Dikişsiz Başaklı Bere Yapımı da burada oldukça Kolay örneği hiç dikiş kullanılmaması ayrı güzel ve Pratik Bere Modeli.

Örgü Tığla Kapkek Bere modeli yabancılarda çok meşhur bir Model.Özellikle Kız Çocukları ve Gençler böyle modelleri çok seviyor.

Orta Yaş Erkek Beresi yapılışı için Babalara,Erkek kardeşlere ya da Eşleriniz için bu Kolay Tığ Bereyi de hemen yapabilirsiniz.

Örgü Yetişkin Adam Beresi yapımı da Şiş ve güzel bir Hırka,Yelek ve Bere örneği ile yapılıyor.Bu kabarık örgü deseni ile Atkıda yapabilirsiniz.

Saç Örgülü Bere modeli de sitem de Tarifi olan Bay ve Bayan hatta Çocuklar için yapılabilir modellerden.Daha çok fazla modeller var ama çok daha fazla sayfayı yormamak için bu kadar Yeter.

1-saatte-sipsak-tig-bere
1-saatte-sipsak-tig-bere

Şipşak 60 Dakikada Bere Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın