SAÇ ÖRGÜLÜ SARI BERE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

sac-orgulu-sari-ponponlu-bere-yapimi
sac-orgulu-sari-ponponlu-bere-yapimi

Misinalı Şişle Sarı Renkli Bere Modeli son zamanlardır gördüğüm ve en güzel Bereler arasına girmiş bulunuyor. 40 Santimlik Misinalı şişle yapılan Sari Bere modeli geçen paylaştığım 3’Lü Saç Örgüsü Kırmızı Bere modelinin aynısı.

orgu-sac-orgulu-sari-bere-yapilisi
orgu-sac-orgulu-sari-bere-yapilisi

Ancak o zaman Bere modelinin üstündeki Üçlü Saç Örgüsü modelinin nasıl yapıldığını öğretiyordu.Ancak burada Üçlü Saç Örgüsü Modeli ile Sarı Berenin yapılışı Misinalı Şiş ile gösteriliyor.

İsterseniz burada yine Saç örgülü bir Şiş işi modeli olan İçe Geçmeli Saç Örgüsü modeli ile de harika Örgü Şapkalar yapılır.

Ben bu Misinalı Bere modelini Sevil hanımdan bekliyordum ve kendisi çok sağ olsun yüklenince beni bilgilendirdi ve bende bu güzel Hardal renkli Berenin yapılışını sizler için paylaşıyorum.

Bebekleri olanlara burada 1-2 Yaş Bebekler için Örgü Şapka Yapılışı Türkçe videosu ile baştan sona anlatımıyla yapmakta hiç zorluk çekmezsiniz.

sac-orgulu-sari-bere-tarifi
sac-orgulu-sari-bere-tarifi
sac-orgulu-bere-nasil-yapilir
sac-orgulu-bere-nasil-yapilir

Misinalı Hardal Renkli Bere Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*