Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ ARKASI PONPONLU BEBEK ŞAPKASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ ARKASI PONPONLU BEBEK ŞAPKASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

739
orgu-arkasi-ponponlu-sis-isi-bebek-sapka-bere
orgu-arkasi-ponponlu-sis-isi-bebek-sapka-bere

Örgü Bebek Şapka Yapılışı-Örgü Şişleri ile yapılan en güzel Bere Modelleri için bakacağınız bu sayfada sizlere Türkçe videolu Örgü Arkadan Ponponlu Bebek Şapkası nasıl yapılır? baştan sona anlatımı ile.

orgu-arkadan-ponponlu-bebek-sapka-bere
orgu-arkadan-ponponlu-bebek-sapka-bere

Sevgili Sevgi hanım Bebekler üşümesin diye bizlere Arkasında ve önde boynunda ponponlar olan oldukça şirin Örgü Çocuk Şapkası yapılışını videolu örnek olarak burada açıklamış.

Örgü 11-2 yaş Bebeklere göre yapılan Arkası Ponponlu Bere daha önce paylaştığım en çok beğeni ve paylaşım alan Örgü Siperli Bebek Beresi modeli bu model kadar çok beğeneceğiniz bir Bere.

Bebekleri unutmadık ancak Bugün öğle saatlerinde Babaları da düşünerek Örgü Adam Beresi Yapılışı olan yine şişle yapılan 2 tarafı da kullanılan Bere yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde her türlü örgü modelleri anlatımlı veya videolu açıklamalı örgüler olarak El işleri bölümünden görebilirsiniz.

Evler için Örgü Mor Lif Modeli yine Ev aksesuarı Örgüler içine değişik modellerdendir. Beğendiğiniz Örgü Çalışmalarını sizde Facebook sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.

orgu-arkasi-ponponlu-bebek-bere
orgu-arkasi-ponponlu-bebek-bere
arkasi-ponponlu-orgu-bebek-bere
arkasi-ponponlu-orgu-bebek-bere

Örgü Arkası Ponponlu Bere

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz