El İşleri Bebek Örgüleri BAŞTAN SONA ANLATIMLI ÖRGÜ SİPERLİ BEBEK BERE MODELİ

BAŞTAN SONA ANLATIMLI ÖRGÜ SİPERLİ BEBEK BERE MODELİ

52959
kolay-siperli-orgu-gri-bebek-bere-modeli
kolay-siperli-orgu-gri-bebek-bere-modeli

Türkçe Videolu anlatımlı ile Baştan sona tüm Püf noktaları ile Örgü Gri Siperli Bebek Bere Modeli Yapılışı.Siperli Bere Yapılışı Ön Siper yapımı ve Berenin örme aşamaları adım,adım Örgü Çocuk Bere yapımı.

sis-isi-siperli-gri-bebek-bere-yapilisi
sis-isi-siperli-gri-bebek-bere-yapilisi

Sevgi hanım bize az Öne yine Bebekler için Siperli Bebek Beresi nasıl yapılır? detaylı bir şekilde Siperli Örgü Şapka yapmak isteyenlere Örgü Dersi ile öğretmiş.

Bebek Annelerini ve Çoçukları olan Anneler için Bugün Baştan sona anlatılan Örgü Giysi yapılışı olan çok güzel Örgü Çalışmalarını sizler için paylaştım.

orgu-siperli-bebek-sapkasi-yapilisi
orgu-siperli-bebek-sapkasi-yapilisi

Bunlardan ilki Mor rengi ile anlatımlı Mor Bebek Hırka Modeli burada yine güzel ve detaylı anlatımı ile görebilir ve Bebekler için Hırkalar,Bereler yapabilirsiniz.

orgu-siperli-kolay-bebek-bere-modeli
orgu-siperli-kolay-bebek-bere-modeli

Siperli Bere Modeli Kolay yapılışı Şık Modeli ile hem Beneklere çok yakışacak hem onları Güneşten ve Rüzgardan koruyacak.

Sevgi hanım Örme Siperli Bere için 4 numara şiş ve iki katlı ince ip kullanılmış ancak tek katlı ip kullanmak isteyenlere orta kalınlıkta Örgü ipi tavsiye etmiş.

26 İlmek ile başlayan ve 40 sıra örülen Bere modelinin devamını alttaki açıklamalı Siperli Bere Modeli yapımını izleyebilirsiniz.

Siperli Bere Yapımı-Siperli Çocuk Beresi

Siperli Çocuk Bere Yapımı

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz