sis-isi-kasketli-sapka-yapimi


KASKETLİ ŞAPKA YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Yetişkinler için Şiş işi Kasketli Şapka nasıl yapılır? Bereler de Kasket Yapılışı için Türkçe videolu Kasketli Kolay Şapka Yapılışı.

Önden Siperli Bereler için geçenlerde Siperli Bebek Beresi yapılışını öğreten çok güzel Kasketli Siperli Çocuk Şapkası yapılışına buradan bakabilirsiniz.

kasketli-sapka-bere
kasketli-sapka-bere

İlk videoda Şapkanın yapılışı 2. video da Kasketin ve Şapkanın çevresindeki Örgü Aksesuarların yapılışı ile tam detaylı baştan sona Kasketli Erkek Beresi ya da Kasketli Bayan Beresi olarak örmeyi öğrenebilirsiniz.

Başak Örneği ile yapılan Bere Modelinin anlatıldığı bölümde çok harika ama Kasketli olan Berenin yabancı Kasketsiz Berenin Türkçe anlatıldığı Şapka yapılışına buradan bakınız.

Ajurlu Zikzak Modeli adında yine Kasketi Bereyi anlatımını yaptığı gibi Sevgi hanımın örgülerinden son paylaştığı başka bir modele buradan ulaşınız.

Fıstıklı Turuncu Bere modeli için burada Tığ işi Lif modeli örneği nasıl yapılır öğrenebilir Örgü Turuncu Lif Yapılışını görebilirsiniz.

kasketli-sapka-yapimi
kasketli-sapka-yapimi

Örgü Kasketli Şapka Yapımı-Türkçe video

Berelerde Şapkalarda Kasket Nasıl Yapılır?

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KASKETLİ ŞAPKA YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir