orgu-cift-tarafli-adam-beresi-modeli


ADAMLAR İÇİN ÖRGÜ ÇİFT TARAFLI KULLANILAN BERE YAPILIŞI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Örgü Çift Taraflı Adem Beresi Yapılışı videolu açıklamalı Yetişkin Erkekler İçin İki Tarafı farklı örnekli ve İki tarafı da kullanılan Bere Yapılışı.

sis-orgusu-iki-tarafli-bere
sis-orgusu-iki-tarafli-bere

2 tane örgü şişleri ile yapılan Her iki tarafında farklı şiş işi örgü modeli olan Büyük Adamlar İçin Bere yapılışı detaylı  anlatımı ile hem düz Bere örneği hem de Kabarık desenli Bere örneği olan çok güzel bir örnek.

Bayanlar,Bebekler ve Çocuklar için Örgüler paylaştığım kadar Eşleriniz için Örgü Kazak,Süveter modelleri nasıl yapılır burada bir kaç model daha göstereyim.

Yetişkin Erkelere göre Örgü Adam Süveterleri nasıl yapılır? buradaki model de Türkçe videolu anlatımı ile baştan sona izleyerek öğrenebilirsiniz.

Büyük Erkekler İçin Örgü Kazak örmek isterseniz burada ki Yetişkin Erkekelere Kazak Modeli ve Yuvarlak yaka nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Baştan sona anlatımlı Erkek Kazağı

orgu-cift-tarafli-erkek-beresi
orgu-cift-tarafli-erkek-beresi

Çift Taraflı Erkek-Adam Bere Yapılışı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “ADAMLAR İÇİN ÖRGÜ ÇİFT TARAFLI KULLANILAN BERE YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir