3-yol-ornekli-erkek-bere-modeli


DELİKANLILARA ÖRGÜ 3 YOL ÖRNEKLİ BERE YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Delikanlılar,Genç Erkekler ve Adamlar için Bere nasıl yapılır Bu çalışmada Türkçe videolu 3 Yol Örgü Modelli Adam Beresi yapılışını Şiş örneği ile öğreneceğiz.

Örgü Dersleri Şiş Örnekleri için 3 Yol Örneğini Erkek giysilerinde ve Erkeklere örülen Boyunluk modellerinde daha önce de nasıl yakıştığını görmüştüm.

Sevgi hanımın anlattığı ve bizlere de Örgü Videosu ile öğrettiği Şiş işi Model yapılışı gibi daha bir çok Örgü çalışmaları için menüden Örgü bölümlerine bakmanız yeterli.

Geçenlerde sizinle Çit taraflı kullanılan Şiş işi Kabarık örnekli Örgü Adam Beresi yapılışını yabancı bir videolu çalışma ile sunmuştum.

Belki daha önce görmediniz ya da sitemi ilk defa ziyaret ediyorsunuz o zaman Sadece Bayanlar ve Çocuklar için ya da Ev Örgü Modelleri paylaşmıyorum  arada Örgü Erkek yelekleri yapılışı ve örnekleri de sizlere tanıtayım.

Erkek Örgüleri için 2 Renkli şiş örneği düşünürseniz uygun renklerde çok şık Bere,Hırka ve Adamlara Örülen modeller için Ananas Örneği nasıl yapılır? buradan bu modele de bakabilirsiniz.

3-yol-orgu-modelli-erkek-beresi
3-yol-orgu-modelli-erkek-beresi

3 Yol Örgü Modelli Erkek Beresi Videolu Tarifi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “DELİKANLILARA ÖRGÜ 3 YOL ÖRNEKLİ BERE YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir