Örgü Modelleri DELİKANLILARA ÖRGÜ 3 YOL ÖRNEKLİ BERE YAPILIŞI

DELİKANLILARA ÖRGÜ 3 YOL ÖRNEKLİ BERE YAPILIŞI

2362
3-yol-ornekli-erkek-bere-modeli
3-yol-ornekli-erkek-bere-modeli

Delikanlılar,Genç Erkekler ve Adamlar için Bere nasıl yapılır Bu çalışmada Türkçe videolu 3 Yol Örgü Modelli Adam Beresi yapılışını Şiş örneği ile öğreneceğiz.

Örgü Dersleri Şiş Örnekleri için 3 Yol Örneğini Erkek giysilerinde ve Erkeklere örülen Boyunluk modellerinde daha önce de nasıl yakıştığını görmüştüm.

Sevgi hanımın anlattığı ve bizlere de Örgü Videosu ile öğrettiği Şiş işi Model yapılışı gibi daha bir çok Örgü çalışmaları için menüden Örgü bölümlerine bakmanız yeterli.

Geçenlerde sizinle Çit taraflı kullanılan Şiş işi Kabarık örnekli Örgü Adam Beresi yapılışını yabancı bir videolu çalışma ile sunmuştum.

Belki daha önce görmediniz ya da sitemi ilk defa ziyaret ediyorsunuz o zaman Sadece Bayanlar ve Çocuklar için ya da Ev Örgü Modelleri paylaşmıyorum  arada Örgü Erkek yelekleri yapılışı ve örnekleri de sizlere tanıtayım.

Erkek Örgüleri için 2 Renkli şiş örneği düşünürseniz uygun renklerde çok şık Bere,Hırka ve Adamlara Örülen modeller için Ananas Örneği nasıl yapılır? buradan bu modele de bakabilirsiniz.

3-yol-orgu-modelli-erkek-beresi
3-yol-orgu-modelli-erkek-beresi

3 Yol Örgü Modelli Erkek Beresi Videolu Tarifi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz