orgu-3-lu-sac-orgusu-ornekli-bere

3’LÜ SAÇ ÖRGÜLÜ KIRMIZI BERE YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Üçlü Saç Örgüsü Modeli-Türkçe videolu anlatımlı 3 lü Saç Örgüsü Bere  Şiş işi Örnek gördüğünüz gibi Kırmızı Burgulu Modelde diyebileceğimiz Bere modelinde çok güzel görülüyor.

Sevil hanım anlatımı ile yakın bir zamanda umarım Berenin yapılışını da sizler için paylaşabilirim.Özellikle Erkek Örgü Hırkaları, Bayan Hırkaları İçin Böyle Saç örgüsü şiş işi modeller önlerde ve kol üzerin de birer tane kullanıldığında o güzel görünüyor.

Örgü Kırmızı Ponponlu Sa Örgülü Şapka için kullanılan Çift Lastik modeli Berenin içinde bulunan Akordiyon örgü modeline bezeyen örnekle uyum içinde olmuş.

80 ilmek ile başlanıyor ve yaklaşık 13 sıra yani 5-66 santim kadar 2 ters 2 düz şeklinde Lastik modeli yapıldıktan sonra örgü içinde 7 ilmek artırıp model yapılışına geliyor.

Tunus İşi Desenli Yelek isteyen hanımlar içi Türe videolu anlatımı ile en başından sonuna adar Tunus Yeleklerde Desen yapılışı,Bebek yeleklerinde Koltuk ve yaka kesimi tam bütün yelek anlatımına buradaki modelde bakabilirsiniz.

3-lu-sac-orgusu-modeli-bere
3-lu-sac-orgusu-modeli-bere
3-lu-sac-orgusu-sis-isi
3-lu-sac-orgusu-sis-isi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “3’LÜ SAÇ ÖRGÜLÜ KIRMIZI BERE YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir