TUNUS İŞİ DESENLİ YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

desenli-tunus-isi-bebek-yelek-yapilisi
desenli-tunus-isi-bebek-yelek-yapilisi

Baştan sona anlatımlı Tunus Şişi ile Desenli Bebek Yelek Yapılışı Çiçekli deseni ile Türkçe videolu anlatımlı Tunus Bebek Yeleği Modeli

Tunus Örgü Yelek modeli üstünde aynı Tunus Patik Modellerinde de yapıldığı gibi Çiçek deseni yapılmış.Tunus Örgülerde Desen nasıl yapılır? bu video ile onuda öğrenebilirsiniz.

orgu-tunus-desenli-cocuk-yelek
orgu-tunus-desenli-cocuk-yelek

Tunus bebek yeleğinin kenarları için tığla kolay ve şirin kenar örneği  yapılarak yelek yakasına zincir ucuna Örgü çiçekler ile bağcıklı Yelek modeli yapılmış.

Şimdi size size sitemde bulunan Baştan sona açıklamalı Tunus İşi Yeleklerden düğer modelleri de tanıtmak isterim.

Ancak ilk olarak son paylaşımım olan Robadan Bebek Yeleği yapılışı olan Şiş işi Baştan sona başka bir Yelek yapılışı daha gösterdim.

Şimdi Tunus Örneği ile yapılan Bebek Yelekleri nasıl yapılır ? başka modellere gelelim. Şirinem Tunus Yelek modeli renkli modeli ile benim sitede en çok beğendiğim en güzel Tunus Yelek modelleri içinde.

Beyaz üzerine Yeşil ip ile ara desenler yapılan Tunus Yelek Yapımı başından en sonuna kadar detayları ile yelek yapımını buradan görebilirsiniz.

tunus-isi-desenli-bebek-yelek-yapilisi
tunus-isi-desenli-bebek-yelek-yapilisi
cicek-desenli-tunus-isi-bebek-yelek
cicek-desenli-tunus-isi-bebek-yelek
tunus-isi-desenli-bebek-yelegi
tunus-isi-desenli-bebek-yelegi


2.Part

3.Part

4.Part

5.Part

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3’LÜ SAÇ ÖRGÜLÜ KIRMIZI BERE YAPIMI | Nazarca.com
  2. GELİNLİ DAMATLI TUNUS BAYAN PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*